YouTube Video Builder را ابداع کرد ، ابزاری برای تبلیغ سبک وزن برای مشاغل

thumbnail

شرکت سه شنبه اعلام کرد که گوگل YouTube Video Builder رایگان خود را برای دسترسی به بتا در دسترس قرار داده است. این ابزار به کسب و کارها اجازه می دهد تا دارایی استاتیک مانند متن ، تصاویر و آرم ها را با موسیقی و انتقال برای تبلیغات در YouTube تحریک کنند.

چرا اهمیت می دهیم

YouTube Video Builder به مشاغلی با تجربه یا منابع چندرسانه ای کمتری امکان می دهد تبلیغات ویدیویی سریع تولید کنند. برای مارک ها و آژانس های تأسیس شده تر نیز ممکن است ابزاری مناسب برای آزمایش سریع پیام های جدید و دارایی ها باشد.

مطالب مرتبط  SEL 20200416

علاوه بر این ، با توجه به بیماری همه گیر در حال انجام ، فیلمبرداری های حضوری ممکن است گزینه ای نباشد. از وسایلی مانند Video Builder می توان با دارایی های موجود استفاده کرد تا مارک ها در ذهن مشتریان خود همچنان به روز باشند و همچنین آنها را آگاه نگه دارند.

اطلاعات بیشتر در مورد اخبار

  • کاربران برای درخواست دسترسی به بتا Video Builder باید ثبت نام کنند.
  • طول فیلم ها می تواند 6 یا 15 ثانیه باشد.
  • گزینه های سفارشی سازی ویدیو شامل طرح بندی ، رنگ ، قلم و امکان اضافه کردن آرم و ادغام موسیقی از کتابخانه صوتی رایگان YouTube است.
مطالب مرتبط  بازاریابان می گویند هیچ رویداد حضوری تا نیمه دوم سال 2021 وجود ندارد

پست YouTube که Video Builder را راه اندازی کرده است ، ابزاری برای ایجاد تبلیغات سبک برای مشاغل ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top