Web Stories به Google Discover می آیند

thumbnail

گوگل اعلام کرد اکنون ویژگی Web Stories (که قبلاً با نام AMP Stories شناخته می شد) را به Google Discover وارد می کند. بنابراین نه تنها می توانید Web Stories را در جستجوی Google و برخی از سیستم عامل های پشتیبانی شده دیگر پیدا کنید ، بلکه اکنون در Google Discover – در برنامه Google iOS و Android نیز ظاهر می شود.

اعلامیه گوگل گفت: “امروز ما داستان های تصویری و همه جانبه ای را به Discover ارائه می دهیم که بخشی از برنامه Google در Android و iOS است. چرخ و فلک Stories که اکنون در ایالات متحده ، هند و برزیل در بالای Discover موجود است ، به شما کمک می کند بهترین مطالب بصری را از سراسر وب پیدا کنید. در آینده ، ما قصد داریم Web Stories را به کشورهای بیشتر و سطوح Google گسترش دهیم. “

مطالب مرتبط  گوگل در سال 2019 2.7 میلیارد تبلیغات بد ، نزدیک به 1 میلیون حساب تبلیغ را حذف کرد

چه شکلی است در اینجا یک GIF از آن در عمل آمده است:

چگونه کار می کند گوگل گفت ، می توانید وقتی روی یک داستان در قفسه ضربه می زنید ، “Web Stories” Google را مرور کنید ، “تجربه ای تمام صفحه و همه گیر” را وارد می کنید. برای حرکت به جلو به صفحه بعد ، ضربه بزنید یا به یک داستان کاملاً متفاوت در چرخ و فلک بروید.

چگونه می توان داستان های وب را ساخت. گوگل اسنادی در سایت AMP در مورد نحوه ساخت Web Stories دارد. در اینجا اسناد مربوط به نحوه کمک به آنها در جستجوی Google وجود دارد. همچنین افزونه ها و ابزارهایی برای وردپرس وجود دارد که ایجاد این Web Stories را آسان تر می کند.

مطالب مرتبط  پرنده زودرس این جمعه برای جوایز زمین موتور موتور جستجو سال 2020 به پایان می رسد

چرا اهمیت می دهیم Web Stories در جستجو و اکنون Google Discover می تواند برای برخی ناشران به ترافیک خوبی منجر شود. ممکن است بخواهید ببینید چگونه می توانید Web Stories را در گردش کار تولید محتوای خود قرار دهید و عملکرد آن را در ابزارهای ردیابی تجزیه و تحلیل و مکالمه پیگیری کنید.

پست Web Stories به Google Discover می آید اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top