Soapbox: SMB ها را به سمت حاشیه نکشید – برای بسیاری ، این زندگی جدید آنها است

thumbnail

از آنجا که بسیاری از ایالت ها شروع به سهولت سفارش COVID-19 در خانه خود می کنند ، مشاغل محلی که به نقاط لمسی حضوری یا مصرف کننده متکی هستند ، در حال سرمایه گذاری در استراتژی هایی هستند تا مصرف کنندگان بتوانند کالاهای خود را کنار بگذارند. در حالی که خرده فروشان و زنجیره فروشی های مواد غذایی موفقیت زیادی را با خرید آنلاین ، مدل وانت در فروشگاه (و اکنون حاشیه فروش) داشته اند ، بسیاری از SMB ها و حق رای دادن ها اکنون فقط تلاش کرده اند تا از این طریق نتیجه بگیرند. این حرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا بسیاری از مصرف کنندگان همچنان در خانه خود باقی می مانند و بلافاصله بدون توجه به اینکه مجاز هستند ، دوباره به سمت خرید و شام صرفنظر نمی کنند. بسیاری از مشاغل محلی علاوه بر ارائه وانت کناری ، مجبورند بازار و کالاهای خود را گسترش داده و تکامل یابند تا بتوانند در کنار هم بمانند.

مطالب مرتبط  کمترین نرخ جستجو در بازاریابی جستجو به زودی پایان می یابد

در حالی که فناوری هایی که برای فعال کردن وانت در کنار هم وجود دارد ، سالهاست که وجود دارد ، اما آنها از نظر تاریخی به مقصد جهان دست یافته اند و ضد خطا نیستند. از آنجا که مشاغل محلی بعد از تعطیل شدن بیش از یک ماه یا به عنوان یک جریان درآمد اضافی ، سرویس های جانبی را آغاز می کنند که مجدداً ظهور می کنند ، اکثر آنها مجبورند یک سایت تجارت الکترونیکی ، از جمله یک مرکز تحقق ، را به تصویب رسانند یا بهبود دهند. به یک برنامه جانبی برای یک مشاغل کوچک یا یک حق رای محلی که هم اکنون به دنبال این فناوری ها هستند تا بتوانند وانت کارآمد کارآمد را داشته باشند ، به راه حل هایی نیاز دارند که برای دستیابی به آن و کار بدون پشتیبانی IT و زیرساخت های فناوری اطلاعات و همچنین اجرای کارآمد و سهولت استفاده نیاز دارند.

مطالب مرتبط  کنسول جستجوی Google اکنون از طرح ویژهAnnouncement پشتیبانی می کند

آنچه اکنون می بینیم ، فرصتی بی سابقه برای فناوری های تجاری كوچك و ارائه دهندگان بازاریابی برای حمایت از نوآوری و اتخاذ فناوری هایی است كه امكان برداشتن و جلوگیری از بازاریابی و فعالیتهای تجاری محلی را فراهم می آورد. رسیدگی به سفارشات آنلاین ، مدیریت زنجیره تأمین و مدیریت تحقق و تعامل – و سپس با اجرای مؤثر وانت به موقع کنسول – به ارائه دهندگان راه حل متمرکز SMB نیاز دارند تا بازی خود را از نظر نوآوری محصول ، تحویل ، خدمات به مشتری و مدیریت بررسی انجام دهند.

The post Soapbox: SMB ها را به سمت حاشیه نکشید – برای بسیاری ، این زندگی جدید برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top