SMX 2021 جامع ترین آموزش بازاریابی جستجو را در اختیار شما قرار می دهد

thumbnail

6 رویداد ، تاکتیک های عملی ، مقرون به صرفه برای همه بازاریابان

21 دسامبر 2020 (Edgartown، MA): Search Marketing Expo – SMX – بزرگترین سری کنفرانس بازاریابی موتور جستجو در جهان ، اعلام کرد که این برنامه 2021 در آمریکای شمالی است که دارای شش رویداد خاص موضوع است. همه به صورت آنلاین و با نرخ مقرون به صرفه ارائه می شوند و این امر باعث می شود آموزش بازاریابی جستجوی پیشرفته در اختیار شرکت های حرفه ای در هر اندازه باشد.

“همه گیری کاملاً تغییر داده است که چگونه متخصصان بازاریابی جستجو از آخرین استراتژی ها و تاکتیک های SEO و PPC یاد می گیرند. دریافت این آموزش ها به ساعت ها برنامه ریزی ، یک هفته بیرون از دفتر کار و سرمایه گذاری هزاران دلار احتیاج ندارد. “کریس الول ، مدیر عامل تولید کننده SMX Third Door Media، Inc. قابلیت ارائه یک تجربه آموزشی برجسته که تعاملی و قابل اندازه گیری است را اثبات کرد. “

این مجموعه دارای شش فرصت آموزش مجازی 100٪ مجازی با قیمت بین 99 تا 249 دلار است – هرکدام تمرکز و مخاطب خاص خود را دارند:

  • گزارش SMX – 23 فوریه: یک رویداد یک روزه متمرکز بر ارائه استراتژی ها و تاکتیک های اثبات شده به موفقیت در بازاریابی جستجو را اندازه گیری و تجزیه و تحلیل کنید.
  • SMX ایجاد – 14 آوریل: رویدادی یک روزه که به بازاریابان امکان می دهد محتوای جذاب و نسخه تبلیغاتی ایجاد و توزیع کنید.
  • SMX Advanced – 15 تا 16 ژوئن: یک رویداد دو روزه فقط متخصصان و طراحی شده برای بازاریاب های پیشرفته ای که می خواهند کمپین های پولی و ارگانیک را به ارتفاعات بیشتری برسانید.
  • SMX Convert – 17 آگوست: رویدادی یک روزه که بازاریابان را به آن آموزش می دهد به طور موثر بهینه سازی کمپین های جستجوی پرداخت شده و استفاده از عناصر موجود در SERP برای تبدیل قوی تر.
  • SMX Next – 26 تا 27 اکتبر: یک رویداد دو روزه شامل استراتژی های نسل بعدی ، تاکتیک های نوظهور و بینش متخصص که بازاریاب های جستجو را برای آینده آماده کنید.
  • کد SMX – 14 دسامبر: رویدادی یک روزه که در آن بازاریابان می توانند استاد تاکتیک های در حال ظهور در بهینه سازی دستورات جاوا اسکریپت ، برنامه نویسی آگهی ، تجزیه و تحلیل پیشرفته، و بیشتر.
مطالب مرتبط  به عصر بازاریابی پیش بینی شده خوش آمدید

همه جلسات برای تماشای زنده و درخواستی در دسترس است ، بنابراین شرکت کنندگان می توانند زندگی حرفه ای و شخصی خود را با تعهد به ادامه آموزش متعادل کنند. کارگاه های غواصی عمیق در هنگام رویدادهای انتخاب شده با پرداخت هزینه اضافی در دسترس خواهند بود.

هنری پودرلی ، معاون محتوای رسانه سوم درب ، گفت: “SMX همیشه در مورد ارائه بهترین آموزش بازاریابی جستجو برای ماندن در بالای این رشته همیشه در حال پیشرفت بوده است.” “با توجه به وقایع مجازی که حضور آن را برای بازاریابان بسیار راحت تر کرده است ، ما این فرصت خوبی را برای ارائه هوش عملی بیشتر به جامعه از طریق نمایش های هدفمند می دانیم که عمق تمرکز آن مانند تجزیه و تحلیل جستجو ، استراتژی محتوا و بهینه سازی مبتنی بر کد را دارند.

وی گفت: “اقتصاد همه گیر باعث شده است كه مشاغل از اهمیت جستجوی ارتباط با مشتریان استقبال كنند.” “کارشناسان Search Engine Land که برنامه SMX را بر عهده دارند ، وظیفه ما این است که مجموعه مهارت های تمام بازاریابانی را که به این کانال ضروری متکی هستند ، افزایش دهیم.”

مطالب مرتبط  Sonic Branding: از قدرت صدا در استراتژی بازاریابی خود استفاده کنید

علاوه بر رویدادهای ذکر شده 2021 ، رویدادهای SMX ویژه منطقه توسط شریک اروپایی Third Door Media ، Rising Media از استارنبرگ ، آلمان ، در آلمان ، انگلستان و فرانسه تولید خواهد شد.

درباره نمایشگاه درب سوم و نمایشگاه بازاریابی جستجو – SMX

Third Door Media در سال 2006 با هدف توانمندسازی متخصصان بازاریابی دیجیتال با ارائه محتوای معتبر و خدمات اجتماعی که برای موفقیت لازم دارند تأسیس شد.

Third Door Media مجموعه کنفرانس Search Marketing Expo – SMX® جهانی را تولید می کند. برای بیش از یک دهه ، بیش از 100000 بازاریاب جستجو از سراسر جهان به SMX اعتماد کرده اند که تاکتیک های عملی و آموزش های متخصص را هدایت می کنند که باعث افزایش آگاهی ، ترافیک ، سرنخ ها و درآمد می شود.

علاوه بر این ، Third Door Media سری کنفرانس MarTech® را تولید می کند ، که بازاریابان سطح بالا را با استراتژی ها ، تاکتیک ها و فن آوری های اثبات شده برای غلبه بر چالش های بازاریابی و عملیاتی مجهز می کند ، و ناشر Search Engine Land ، Marketing Land و MarTech Today است.

“MarTech” و “SMX” علائم تجاری ثبت شده در Third Door Media، Inc.
برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت SearchMarketingExpo.com مراجعه کنید.

پست SMX 2021 جامع ترین آموزش بازاریابی جستجو را در اختیار شما قرار می دهد appeared first on موتور جستجوگر سرزمین.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top