SMX در دسامبر سال 2020 به شما می آید: بخشی از آن باشید!

thumbnail

SMX بازگشته و در روزهای 8-9 دسامبر بصورت آنلاین برگزار می شود. ما در حال برنامه ریزی یک برنامه ویرایشی کامل هستیم که بر روی آنچه بازاریابان جستجو برای موفقیت در دوره COVID و post-COVID باید بدانند متمرکز است.

در پنج ماه گذشته اوضاع تغییر کرده و ادامه خواهد داشت. با بودجه تبلیغاتی محدود ، هر دلار حساب می شود و کارایی بالایی دارد. دسترسی ارگانیک از هر زمان دیگری مهمتر و مقرون به صرفه است و با این وجود ، تغییرات عمده ای در نحوه ارائه محتوای سایت و اطلاعات ، قابلیت کشف را به خطر می اندازد.

آیا آماده به اشتراک گذاشتن تخصص خود هستید؟ ما به دنبال سخنرانانی هستیم که بتوانند مطالعات موردی واقعی و ایده های عملی را ارائه دهند که بازاریابان جستجو می توانند بلافاصله برای غلبه بر چالش های این واقعیت جدید استفاده کنند.

موضوعات عمومی برنامه شامل:

  • ارگانیک. آلی: مسائل مبتنی بر رتبه بندی و الگوریتم ، SEO-SERP ، محتوا و تجربه / معماری.
  • پرداخت شده: استراتژی و اجرای کمپین SEM در عصر اتوماسیون ، تجزیه و تحلیل پیشرفته PPC ، رسانه های اجتماعی پولی و تجارت دیجیتال.
  • فنی: تاکتیک های پیشرفته جاوا اسکریپت ، بهینه سازی موبایل ، پردازش زبان طبیعی ، هوش مصنوعی و رویکرد توسعه دهنده به SEO.
مطالب مرتبط  SEL 20200520

در اینجا چند نکته برای ارسال یک پیشنهاد جلسه جذاب آورده شده است:

  • یک ایده اصلی و / یا قالب جلسه منحصر به فرد ارائه دهید.
  • جزئیات مربوط به آنچه شرکت کنندگان در نتیجه حضور در جلسه شما قادر به انجام بهتر یا متفاوت هستند را وارد کنید.
  • بخاطر داشته باشید که شرکت کننده دانش آموز شما است و شما وظیفه دارید به او چیزی بیاموزید که در شغل / شغلش به خوبی خدمت کند.
  • یک مطالعه موردی را اضافه کنید اما مهمتر از همه بگویید که چگونه برای سایر شرکتها و سایر صنایع کاربرد دارد.
  • در مورد آنچه می توانید در زمان اختصاص یافته ارائه دهید واقع بین باشید. نمی توانید همه موارد مربوط به موضوع خود را پوشش دهید. عمق بیشتر در مورد یک موضوع باریک اغلب برای شرکت کننده ارزش بیشتری دارد.
  • آماده سازی های ملموس و یک برنامه عملی را ارائه دهید.
مطالب مرتبط  SEL 20200902

برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه ارسال ایده جلسه ، یا مستقیماً به این صفحه برای ایجاد نمایه خود و ارائه پیشنهاد جلسه ، به این صفحه بروید. اگر ترجیح می دهید صحبت خود را به دیگران بسپارید اما نمی خواهید همه دانش جستجوی عالی را از دست دهید ، می توانید برای این رویداد در اینجا ثبت نام کنید.

ما مشتاقانه منتظر خواندن پیشنهاد شما و دیدن شما در این مراسم هستیم!

پست SMX در دسامبر سال 2020 به شما می آید: بخشی از آن باشید! اولین بار در سرزمین موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top