Shopify POS post-COVID را راه اندازی می کند ، Yelp ابزارهای omnichannel را برای SMB ها به بازار عرضه می کند

thumbnail

Omnichannel سالهاست که در صنعت خرده فروشی کلمه کلیدی ایفا کرده و مبهم مترادف با تحول دیجیتالی بوده است. اما اکنون ضرورت بیشتری وجود دارد ، زیرا تجار سنتی و بزرگ و کوچک مجبورند در طول همه گیری ، بیشتر روی فناوری ، تجارت الکترونیکی و تجارب یکپارچه آنلاین و آفلاین (به عنوان مثال ، BOPIS) تأکید کنند.

Shopify و Yelp حرکت موازی انجام می دهند. دو تحول در بخش كسب و كار كوچك این شتاب همه گیر را به روشنی نشان می دهد. Shopify سیستم فروش نقطه فروش (POS) به روز شده را برای چشم انداز خرده فروشی پس از COVID راه اندازی کرده است. و Yelp تعدادی ویژگی را معرفی کرده یا بهبود داده است تا به صاحبان مشاغل محلی کمک کند تا در یک اقتصاد جدید و مجازی تر رقابت کنند.

در میان لیست طولانی آپدیت های Yelp که در پست وبلاگ آن بحث شده است:

  • پیشنهادات خدمات مجازی: نمادی که در نتایج جستجو برای کمک به مشاغل ارائه دهنده خدمات آنلاین مانند کلاس ها ، آموزش ها ، مشاوره ها به آسانتر شناسایی می شود. یک فیلتر نیز وجود دارد
  • پیشروی سطح زمین ، وانت کناری: Yelp در حال ترغیب کاربران در صفحه اصلی است تا رستورانهایی را انتخاب کنند که از آنها پذیرایی می کنند و اکنون فیلترهای اضافی برای گزینه های انتخاب و تحویل در رستوران ها دارد. به زودی همین کار را برای وانت کناری انجام می دهد.
  • مجموعه Yelp لیستی از مشاغل باز و مرتبط (توسط تیم جامعه Yelp) ارائه می دهد.
  • Yelp Connect به عنوان یک ابزار رایگان برای برقراری ارتباط با بروزرسانی ها با مشتریان مشاغل فردی در دسترس است
  • آگهی های بهتر COVID (به صورت رایگان و در هر رده در دسترس است) برای صفحات کسب و کار برای ارتباط با اطلاعات مهم
  • نکات برجسته کسب و کار جدید با دسته های دوستانه COVID مانند وانت کناری ، کارتهای هدیه ، خدمات از راه دور. این نمادهایی هستند که در پروفایل کسب و کار ظاهر می شوند.
  • Yelp برای تجارت بهبود یافت: این شرکت همچنین نسخه جدید Yelp for Business را معرفی کرده است که دارای رابط کاربر بهتر و داده های بیشتری برای صاحبان مشاغل است.
مطالب مرتبط  نکات CDP Pro: نحوه ایجاد نمای مشتری 360 درجه

خرید تلفیقی از فروش آنلاین و آفلاین را انجام دهید. درست همانطور که Yelp در تلاش است تا رستوران ها و مشاغل خدماتی را قادر سازد تا به طور مؤثرتری به تحقق omnichannel حرکت کنند ، Shopify در حال انجام چیزی مشابه برای خرده فروشان SMB است که در حال حاضر به شدت به کمک نیاز دارند.

این شرکت سیستم به روزرسانی نقطه فروش (POS) را معرفی کرده است که ادغام شده است قابلیت های فروش آنلاین و آنلاین ، سفارشات و پرداخت ها به “یک تجربه مشتری متحد” به نظر می رسد POS جدید مملو از ویژگی های مفیدی است ، که به این منظور امکان پذیر شده است تا بازرگانان بتوانند بصورت آنلاین و فروشگاهی یا مشتریان خود را به روشی انعطاف پذیر ارائه دهند.

در میان آنها ، یکپارچه سازی برنامه ها ، “بینش های عملی بیشتر در مورد عملکرد و گزارش دهی در فروشگاه” و پرداخت تلفن همراه برای استفاده در فروشگاه یا کنار استفاده از آن وجود دارد.

مطالب مرتبط  Google تأیید می کند که گذرگاه ها را به طور جداگانه فهرست نمی کند

Shopify گفت: “بازرگانانی که فروش آنلاین و فروشگاهی خود را با Shopify POS متصل کرده اند ، نسبت به سال گذشته 30٪ افزایش داشته اند.” این شرکت افزود: اخیراً این شرکت شاهد افزایش 10 برابری فروشگاه های خرده فروشی در Shopify است که با ارائه خدمات محلی یا خرید آنلاین-وانت-در-فروشگاه سازگار با فروش از راه دور اجتماعی است.

چرا اهمیت می دهیم مشاغل محلی با بحران بسیار بدتر از سال 2008 روبرو هستند. اکثر قریب به اتفاق SMB فقط چند ماه پول نقد دارند ، در این صورت. در این زمینه ، امکان ارائه خدمات به صورت آنلاین یا بهبود دید مشتریان بالقوه می تواند به معنای تفاوت بین بقا و عدم موفقیت باشد.

آنچه در این اطلاعیه ها می بینیم بخشی از تغییر ساختاری یا شتاب بیشتر در بازار است که توسط coronavirus تحریک شده است. فروش و یا فروش آفلاین از بین نمی رود – آنها طی چند ماه آینده واقعاً عجیب خواهند شد – اما ظرفیت فروش و انجام آنلاین و بهتر ادغام عملیات آنلاین و آفلاین (به عنوان مثال BOPIS) برندگان را از کسانی جدا می کند که عدم سازگاری

در پست Shopify POS post-COVID را راه اندازی کرد ، Yelp ابزارهای omnichannel برای SMB را برای اولین بار در موتور جستجوگر زمین ظاهر می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top