Nextdoor پست های کسب و کار رایگان ، مشاوره بهترین شیوه را نشان می دهد

thumbnail

Nextdoor این هفته پست های کسب و کار را معرفی کرد. این یکی از تعدادی از ابزارها و ویژگی هایی است که این شرکت برای پشتیبانی از صاحبان مشاغل کوچک در طول COVID-19 از آن استفاده کرده است.

پست های تجاری برای صاحبان رایگان است اما برای شروع به صفحه کسب و کار محلی نیاز دارید. آنها در اخبار روز محله Nextdoor ظاهر می شوند.

نمونه هایی از پست های تجاری Nextdoor

رسیدن به دو مایل. این شرکت می گوید Business Posts “در دو مایلی از تجارت شما” به همه همسایگان خواهد رسید. ” به نظر می رسد حداکثر شعاع باشد ، بنابراین نیازهای همه مشاغل منطقه خدمات را برطرف نمی کند. با این حال تصور می کنم که Nextdoor با نگاهی به داده ها و بازخورد صاحبان مشاغل ، تنظیماتی را انجام می دهد.

مشاغل دو پست در هر ماه به صورت رایگان دریافت می کنند. این شرکت سکوت کرد که آیا برای پرداخت فرکانس بیشتر گزینه پرداختی وجود دارد یا خیر. این گزینه ممکن است روی تخته سفید باشد. اگر بیش از پنج پست در محلات غذا به طور همزمان وجود داشته باشد ، از مشاغل مختلف ، Nextdoor آنها را به چرخ و فلک تبدیل می کند.

نکات بهینه سازی ارسال کنید در حالی که مورد استفاده فوری ارتباطات COVID است (به عنوان مثال ، انتخاب وصله کناری ، اقدامات احتیاطی که ما از آنها استفاده می کنیم ، اعلان ها را مجدداً باز می کنیم) ، Nextdoor تعدادی مثال دیگر در پست وبلاگ خود از جمله ارتقاء فرصت های شغلی ارائه می دهد.

Nextdoor دارای یک پست همراه است که بهترین راهنمایی های مربوط به حداکثر قرار گرفتن در معرض و اثربخشی پست های تجاری را ارائه می دهد:

  • پست هایی که حداقل 5 توصیه دارند ، 30 درصد مشارکت بالاتری دارند
  • برای تعامل بیشتر بین 5 – 7 بعد از ظهر ارسال کنید
  • پست های روزهای پنجشنبه و جمعه بیشتر از تعطیلات آخر هفته یا اوایل هفته است
  • حداقل هر دو هفته یک بار ارسال کنید
  • پست های دارای عکس و صفحات تجاری با عکس نمایه بیشتر بازدید شده و جذابیت بیشتری دارند
مطالب مرتبط  Google برای جلب مجدد کاربران موجود ، نوع کمپین برنامه را ارائه می دهد

داشبورد صفحه کسب و کار با معاملات ، معیارهای ارسال

تجزیه و تحلیل و داده های عملکرد. بینش نامزدی به داشبورد صاحب مشاغل خواهد رسید ، که در ماه جاری در سطح ملی پخش می شود. مشاغل قادر خواهند بود عملکرد تبلیغات محلی و پست های تجاری را پیگیری کنند. به زودی آنها همچنین می توانند بازدیدهای صفحه و توصیه های کاربران را مشاهده کنند.

تحقیقات انجام شده در اوایل سال جاری توسط Nextdoor نشان داد “72٪ از [Nextdoor] اعضا معتقدند که مشاغل محلی را مکرراً دنبال خواهند کرد. ”به دنبال COVID-19. این ممکن است در واقع صحیح باشد یا نباشد ، اما حداقل این نشان دهنده تمایل مردم به حمایت از مشاغل محلی است.

Nextdoor همچنین در تلاش است تا فرهنگ سایت خود را “اصلاح کند” و به حداقل رساندن کلیشه ها و نژاد پرستی ، که اخیراً در پی اعتراضات موضوع زندگی سیاه و سفید گسترش یافته است. این سایت در ایمیل جدید مدیرعامل سارا فریار گفته است که برای “رفتار نژادپرستانه” سیاست تحمل صفر را دارد.

این سایت در 11 کشور جهان فعالیت می کند و تقریباً 250،000 محله محلی را پوشش می دهد. در حال رفتن به سمت IPO نهایی است.

مطالب مرتبط  بینگ سایت Explorer سایت را در ابزارهای Bing Webmaster جدید اصلاح می کند

چرا اهمیت می دهیم کسب درآمد از مشاغل کوچک روی سکو نسبتاً اخیر است. برای چندین سال ، Nextdoor با مارک های ملی که حضور محلی دارند (به عنوان مثال خرده فروشان) یا می خواهید به بازار مصرف کنندگان محلی بپردازید ، مشغول است. زمینه همسایگی Nextdoor باعث می شود گزاره ای بسیار متفاوت از هدف قرار دادن مکان روی سیستم عامل های بزرگ مانند Google ، Facebook یا حتی Yelp باشد.

این سایت فروش مستقیم را ارائه می دهد و موجودی تبلیغاتی را از طریق شخص ثالث به صورت برنامه ای در دسترس قرار می دهد. این طیف وسیعی از گزینه های هدفمند ، از جمله علاقه ها ، رفتارها و نگاه های مختلف را ارائه می دهد.

در اوایل سال گذشته ، Nextdoor گفت که بیش از 2 میلیون مشاغل کوچک در این سیستم عامل فعالیت می کنند. این تعداد احتمالاً امروز دو برابر یا بیشتر از دو برابر است. در میان پایگاه کاربر بزرگتر ، بدون شک بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک دیگر هستند که به طور رسمی صفحات تجاری راه اندازی نکرده اند. ارائه پست های رایگان Business Business انگیزه ای برای انجام این کار است.

همانطور که در گذشته گفتم ، Nextdoor یکی از معدود سایتهای با مصرف کننده است که دارای مقیاس و فرصتی است که به سیستم عامل های تبلیغاتی فعلی اجازه می دهد تا پول خود را به صورت محلی اجرا کنند.

The post Nextdoor پست های کسب و کار رایگان را منتشر می کند ، بهترین مشاوره در مورد اولین بار در موتور جستجوگر زمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top