Google Podcasts Manager نتایج جستجو و کلیک های جستجوی Google را به شما نشان می دهد

thumbnail

ویژگی جدیدی را به نام Google Podcast Manager برای پادکست ها اعلام کرد. مدیر پادکست به پادکست ها اجازه می دهد عملکرد پادکست های خود را در جستجوی Google ببینند.

کاری که مدیر پادکست انجام می دهد. Google Podcast Manager این امکان را فراهم می کند که “پادکست ها می توانند نمایش و کلیک برای نتایج Google Podcasts که در جستجو نشان داده می شوند ، همچنین قسمت های برتر و اصطلاحات جستجو شده که منجر به پادکست آنها می شود” را مشاهده کنند.

به نظر می رسد این نسخه ای از گزارش عملکرد جستجو در Google Search Console برای پادکست ها است.

آنچه در گوگل ارائه می دهد ، در اینجا است:

  • در قسمت دوم ببینید چه چیزی مفید است: در هر قسمت غوطه ور شوید تا ببینید شنوندگان شما چه لحظه ای تنظیم می شوند – و چه زمانی آنها را رها می کنند.
  • عادات گوش دادن جدید را درک کنید: ببینید چطور مخاطب شما در دستگاه هایی مانند بلندگوهای هوشمند ، تلفن های هوشمند و دسک تاپ گوش می دهد.
  • دسترسی به شنوندگان در سراسر Google: پادکست خود را ادعا کنید و اطمینان حاصل کنید که این برنامه برای میلیون ها شنونده پادکست در جستجوی Google ، دستیار Google ، برنامه Google Podcasts و موارد دیگر در دسترس است.
مطالب مرتبط  فیس بوک دستورالعمل بهینه سازی بودجه کمپین را دوباره به دست آورد

چه شکلی است پادکست ویدئویی هفتگی خود را به Google Podcast Manager اضافه کردم. در حال حاضر هیچ داده ای ندارد اما این چیزی است که من الان می بینم:

چگونه پادکست ها را برای Google بهینه کنیم. Google این جزئیات را در مورد نحوه بهینه سازی Podcasts در Google ارسال کرده است. درباره اینجا می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مطالب مرتبط  ما در حال تماشای بیشتر رویدادهای SMX در سال 2021 هستیم. اکنون جلسات جلسه خود را ارسال کنید

از کجا ثبت نام کنید می توانید برای Google Podcast Manager در https://podcastsmanager.google.com/about ثبت نام کنید.

چرا اهمیت می دهیم پادکست ها اکنون بسیار محبوب هستند و اغلب در جستجوی Google نشان داده می شوند. اگر پادکست اجرا می کنید ، احتمالاً می خواهید نحوه عملکرد آن را مستقیماً در جستجوی Google کشف کنید و این ابزار این کار را برای شما انجام می دهد.

پستی که مدیر Podcasts گوگل به شما نمایش داده می شود تعداد جستجوها و کلیک های جستجوی Google اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top