Google May ممکن است به روز رسانی هسته اصلی امروز به روز شود

thumbnail

گوگل اعلام کرد روز دوشنبه ، یک به روزرسانی اصلی جدید ، به روزرسانی هسته مه 2020 ، در حال اجراست. این دومین به روزرسانی اصلی سال 2020 است ، اولین نسخه بروزرسانی هسته ژانویه 2020 بود.

از نظر تاریخی ، گوگل هر چند ماه یکبار بروزرسانی اصلی الگوریتم گوگل را منتشر می کند. فقط کمی بیشتر از 3 ماه پیش از بروزرسانی هسته ژانویه گذشته بود.

اعلامیه گوگل گفت: “بعداً امروز ، ما به طور روزانه چندین بار به روز رسانی الگوریتم هسته ای را منتشر می کنیم. به آن به روزرسانی هسته اصلی مه 2020 گفته می شود. راهنمایی ما در مورد چنین به روز رسانی همانطور که قبلاً پوشش داده ایم باقی مانده است. “

اکنون در حال چرخیدن است. ساعت 3:50 بعد از ظهر ET ، حدود یک ساعت پس از انتشار این داستان ، Google گفت لیست شروع شده است Google می تواند “حدود یک تا دو هفته به طول انجامد” گفت.

مطالب مرتبط  نکات Google Merchant Center: قوانین تغذیه و قوانین تغذیه تکمیلی [Video]

به روزرسانی های قبلی جدیدترین به روزرسانی اصلی قبلی ، بروزرسانی اصلی ژانویه 2020 بود ، ما در اینجا برخی از تجزیه و تحلیل ها را انجام دادیم. مورد قبلی ، بروزرسانی اصلی سپتامبر 2019 بود. این بروزرسانی برای بسیاری از جستجوگرها و وب مسترها ضعیف تر است ، به طوری که بسیاری گفتند که به هیچ عنوان تأثیر به روزرسانی های اصلی قبلی نخواهد داشت. گوگل نیز در ماه نوامبر یک بروزرسانی را منتشر کرد ، اما این یکی مخصوص به رتبه های محلی بود. می توانید اطلاعات بیشتری درباره به روزرسانی های Google گذشته در اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط  شورت اجتماعی: YouTube موجودی تبلیغات را گسترش می دهد ، توییتر Fletets و غیره را راه اندازی می کند

اگر مورد اصابت قرار گرفتید ، چه کاری باید انجام دهید. گوگل توصیه کرده است که اگر در گذشته از یک به روزرسانی اصلی تحت تأثیر منفی قرار گرفتید ، چه نکاتی را در نظر بگیرید. اقدامات خاصی برای بازیابی وجود ندارد ، و در واقع ، اثر رتبه بندی منفی ممکن است نشانه آن باشد که هیچ اشتباهی در صفحات شما وجود ندارد. با این حال ، Google لیستی از سؤالات را ارائه داده است که باید در نظر بگیرید که آیا سایت شما با بروزرسانی اصلی برخورد کرده است.

جدول دوره ای فاکتورهای SEO را بارگیری کنید

چرا اهمیت می دهیم هر زمان که گوگل الگوریتم های رتبه بندی جستجوی خود را به روز کند ، بدین معنی است که سایت شما می تواند در نتایج جستجو بهتر یا بدتر عمل کند. دانستن اینکه Google وقتی این به روزرسانی ها را انجام می دهد ، به ما می گوید تا به این نکته توجه کنیم که آیا این چیزی است که در وب سایت خود تغییر داده اید یا چیزی که گوگل با الگوریتم رتبه بندی خود تغییر داده است. امروز ، ما می دانیم که گوگل به روزرسانی رتبه بندی اصلی را منتشر می کند ، بنابراین به تجزیه و تحلیل و رتبه بندی های خود توجه داشته باشید.

The post Google Update هسته اصلی مه مه 2020 امروز امروز برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top