Google Chrome برای خنثی کردن تبلیغات صفحه نمایش مکش باتری و داده

thumbnail

این شرکت پنجشنبه اعلام کرد که مرورگر Chrome Google تا پایان ماه آگوست مسدود کردن تبلیغات سنگین به منابع را آغاز می کند.

تبلیغاتی که ضعیف برنامه نویسی شده باشند ، بهینه سازی شده در شبکه یا رمزنگاری معدن (به طور جدی) نمی توانند روی دستگاههای کاربران تأثیر بگذارند – هج کردن داده های شبکه و تخلیه باتری.

مارشال وال ، مدیر محصول Chrome نوشت: “ما اخیراً دریافته ایم که کسری از درصد از تبلیغات سهم نامتناسب از منابع دستگاه مانند باتری و داده های شبکه را مصرف می کنند ، بدون اینکه کاربر در مورد آن آگاهی داشته باشد.”

چه اتفاقی خواهد افتاد؟ Chrome منابعی را که یک تبلیغ نمایشگر قبل از درگیر شدن کاربر با آن استفاده کند ، محدود خواهد کرد. اگر یک تبلیغ بیش از حد مجاز باشد ، Chrome با استفاده از مکانیسم موسوم به Heavy Ad Intervention ، تبلیغ را بارگیری می کند. کاربران پیغامی مانند “حذف حذف شده” را به جای تبلیغ مشاهده می کنند ، همانطور که در مثال زیر نشان داده شده است.

تصویر: Google.

آستانه منبع Chrome تبلیغات را بر اساس آستانه های زیر فیلتر می کند: 4 مگابایت داده های شبکه یا 15 ثانیه استفاده از CPU در هر دوره 30 ثانیه یا 60 ثانیه از کل استفاده از CPU.

مطالب مرتبط  7 درس زندگی درباره رهبری در طی COVID و فراتر از آن

چرا اهمیت می دهیم این حرکت به دنبال تلاشهای دیگر برای فیلتر کردن یا مسدود کردن برخی از تبلیغات از بارگیری در سایتهای Chrome بر اساس استانداردهای بهتر تبلیغات است. تبلیغات بسیار کمی تحت تأثیر این تغییر قرار خواهند گرفت. گوگل می گوید فقط 0.3٪ از تبلیغات امروز از این آستانه ها فراتر رفته اند ، اما آنها 27٪ از داده های شبکه استفاده شده توسط تبلیغات و 28٪ از کل استفاده از CPU آگهی را تشکیل می دهند. در مورد ، اکنون زمان آن رسیده است که به دنبال تبلیغات خود باشید تا برای تغییر آماده شوید. در اینجا منابع آزمایش مداخله تبلیغاتی سنگین وجود دارد.

مطالب مرتبط  چگونه استراتژی های SEO و PPC می توانند در جهت دستیابی به اهداف تجاری با یکدیگر همکاری کنند

پست Google Chrome برای خنثی کردن تبلیغات با صفحه نمایش و مکش داده ها ، برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top