Google Ads برای ممنوع کردن نرم افزارهای جاسوسی ، نظارت بر محصولات و خدمات

thumbnail

Google خط مشی های خود را برای ممنوعیت نرم افزارهای جاسوسی و نظارت بر فناوری در تبلیغات کمپین های Google Ads به روز می کند. از جمله خرید

چه چیزی تغییر می کند؟ با شروع 11 آگوست ، خط مشی “محصولاتی که رفتار نادرست را فعال می کنند” Google به روز می شود. این سیاستی است که در حال حاضر محصولات و خدماتی را طراحی کرده است که برای گمراه کردن افرادی مانند اسناد جعلی ، مقاله های دانشجویی و محصولات کلیک نامعتبر و همچنین مواردی که می تواند دسترسی غیرمجاز به کاربران از طریق سیستم های هک کردن ، دستگاه های هک کننده ، گیرنده رادار یا محصولات مفتول را فراهم کند.

با این بروزرسانی ، شرکت ها نمی توانند محصولات یا خدماتی را طراحی کنند که به افراد امکان دهد “بدون مجوز خود شخص دیگری یا فعالیتهای خود را ردیابی یا نظارت کنند.”

تبلیغات متنی و خرید در جستجوی “پرستار بچه ها” از ماه آینده تا حد زیادی ممنوع است.

نمونه هایی از مواردی که تحت به روز رسانی خط مشی قرار دارند عبارتند از:

  • نرم افزارهای جاسوسی / بدافزارهایی که می توانند برای نظارت بر متون ، تماسهای تلفنی یا تاریخچه مرور استفاده شوند.
  • ردیاب های GPS به طور خاص برای جاسوسی یا پیگیری شخصی بدون رضایت آنها در بازار به بازار عرضه شده اند.
  • ارتقاء تجهیزات نظارتی مانند دوربین ها ، ضبط های صوتی ، دوربین های دیجیتال ، دوربین های پرستار بچه ها.
مطالب مرتبط  20201116 SEL مختصر

حلقه ها؟ احتمالاً می توانیم انتظار داشته باشیم که برخی از بازرگانان سعی کنند با رونق گرفتن نسخه بازاریابی خود ، این موضوع را پیدا کنند. این سیاست با هدف محصولاتی “با هدف جاسوسی صریح” عرضه می شود.

نظارت بر نظارت بر تلفن همراه ، تبلیغات سایت را در جستجوی “نظارت بر تلفن همراه” نشان می دهد.

این سیاست همچنین درمورد محصولات طراحی شده برای نظارت والدین بر فرزندان زیر سن خود و یا خدمات تحقیقات خصوصی نیست. و مثلاً در مورد محصولاتی که به عنوان کمبند حیوان خانگی به بازار عرضه می شوند ، چطور؟

مطالب مرتبط  COVID در حال تسریع در تبدیل تبلیغات تلویزیونی به یک رسانه قابل آدرس است

چرا اهمیت می دهیم Google قبلاً تبلیغات در مورد جستجوهای صریح مربوط به نظارت همسران را محدود کرده است. این تلاش را برای طیف وسیعی از خدمات ، محصولات و سؤالات احتمالاً پرس و جو گسترش می دهد.

اگر در حال حاضر این نوع محصولات را از طریق Google Ads تبلیغ می کنید ، آنها را تا 11 آگوست از طریق فید محصولات و کمپین های خود حذف کنید یا تعلیق حساب را در معرض خطر قرار دهید. متخلفان حداقل هفت روز قبل از تعلیق احتمالی حساب های آگهی Google ، اخطار دریافت می کنند.

پست Google Ads برای ممنوع کردن نرم افزارهای جاسوسی ، نظارت بر محصولات و خدمات ، برای اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top