Google Ads برای انتشار Action Video از نسخه بتا ، کمپین های Insights ، Performance Max خودکار را وارد می کند

thumbnail

Google به عنوان بخشی از هفته تبلیغات در سه شنبه ، ویژگی های اتوماسیون و انواع کمپین بیشتری را معرفی کرد. در این اطلاعیه ها صحبت از تلاش چندین ساله استفاده از یادگیری ماشینی برای خدمت به کمپین ها در سراسر خواص Google و همچنین اقداماتی است که در پاسخ به همه گیری انجام شده است.

“جری دیشلر”: ، معاون رئیس جمهور و جنرال موتورز تبلیغات در گوگل ، جمعه در مصاحبه ای گفت.

صفحه اطلاعات آماری در Google Ads

در ماه مه ، گوگل در پاسخ به تغییر سریع رفتارهای مصرف کننده در نتیجه سفارشات در خانه ، Google ردههای خرده فروشی خیز را منتشر کرد ، ابزاری که جستجوهای محصول با رشد سریع را نشان می دهد. با توجه به این ، یک صفحه Insights جدید در رابط کاربری Google Ads اطلاعاتی را از گروه های در حال افزایش خرده فروشی و همچنین داده های Google Trends که به حساب شما سفارشی شده وارد می کند.

تبلیغ کنندگان جستجوهای پرطرفدار فعلی ، اطلاعات آماری حراج و همچنین پیش بینی علاقه متناسب با حساب آنها را مشاهده خواهند کرد. به عنوان مثال ، یک خرده فروش دنده در فضای باز ممکن است ببیند که “چادرها” یک اصطلاح پرطرفدار است ، رقبای حراجی سهم چشمگیری دارند و پیش بینی می شود “اسکی” در ماه نوامبر روند داشته باشد. همچنین با توصیه ها ادغام می شود (همانطور که در زیر نشان داده شده است).

صفحه بینش جدید در Google Ads. تصویر: گوگل.

اطلاعات بصورت بتا در ماه های آینده ارائه می شود ، اولین بار در سه ماهه چهارم سال جاری به ایالات متحده و انگلیس می آید. گوگل می گوید داده های مخاطب و پیش بینی را اضافه می کند. دیسکلر گفت: “ما امیدواریم که این فقط بنیادی باشد که ما قصد داریم آن را ایجاد کنیم تا بصیرت تجاری بهتری را مستقیماً در Google Ads ارائه دهیم.”

مطالب مرتبط  اکنون توییتر دوباره در Google است

عملکردهای حداکثر عملکرد خودکار

عملکرد حداکثر جدیدترین نوع کمپین خودکار Google است. “ما مدت زیادی است که در زمینه اتوماسیون کار می کنیم و COVID واقعاً برای بسیاری از تبلیغ کنندگان به عنوان یک نقطه عطف تلقی می شود ، زیرا وقتی شما مانند این سیستم شوک بزرگی به سیستم وارد می کنید و کارها را به صورت دستی انجام می دهید ، بار خیلی بالا … شما باید روی چیزهای دیگری مانند اداره کار خود تمرکز کنید ، “گفت Dischler.

برخلاف سایر گزینه های خودکار – کمپین های برنامه جهانی ، کمپین های محلی ، کمپین های هوشمند ، کمپین های خرید هوشمند – عملکرد حداکثر در همه موارد قابل اجرا است ولی موجودی جستجو کنید. تبلیغات کمپین Performance Max برای نمایش در شبکه نمایش ، YouTube ، Gmail ، Discover و غیره واجد شرایط خواهند بود و هدف آنها مکمل کمپین های جستجوی استاندارد است.

مانند سایر انواع کمپین های خودکار ، تبلیغ کنندگان دارایی های کپی و تصویری و / یا ویدئویی را تهیه می کنند و سیستم های یادگیری ماشین Google به طور خودکار تبلیغات پاسخگو را در آن کانال ها ارائه می دهند و با استفاده از پیشنهاد خودکار هوشمند براساس هدفی که تبلیغ می کند ، پیشنهادات خود را ارائه می دهند.

ایده این است که به جای ایجاد تبلیغات تخصصی برای کانال های خاص ، یک کمپین برای دسترسی به همه موجودی های غیر جستجو ایجاد کنید. صفحه جدید بینش همچنین شامل جزئیات مربوط به کمپین های عملکرد حداکثر ، از جمله توصیه ها ، همانطور که در مثال زیر نشان داده شده است.

مطالب مرتبط  SEL 20200602

تبلیغ کنندگان می توانند با تعیین مخاطبانی که به احتمال زیاد تبدیل می شوند و با استفاده از قوانین ارزش تبدیل برای مشخص کردن اینکه کدام یک از تبدیل ها از نظر تجاری بیشتر ارزش دارند ، ورودی های دستی برای کمک به الگوریتم های یادگیری ماشین فراهم کنند. وقتی در حساب شما فعال شود ، در بخش تبدیلات ، قوانین ارزشی را پیدا خواهید کرد. می توانید مقادیر را بر اساس مکان ، دستگاه و مخاطب تنظیم کنید. سپس قوانین در پیشنهادات هوشمند Google اعمال می شود.

کمپین های Performance Max در تست های اولیه باقی مانده اند. سال آینده تبلیغ کنندگان بیشتری به نسخه بتا دعوت خواهند شد.

کمپین های اقدام خودکار ویدئویی و پاسخ مستقیم برای تلویزیون

Google در هفته های آینده کمپین های اقدام ویدیویی را برای همه تبلیغ کنندگان منتشر می کند. کمپین های متمرکز بر عملکرد در شرکای ویدیویی YouTube و Google اجرا می شوند.

این شرکت همچنین در حال آزمایش قالب های تبلیغات ویدیویی پاسخ مستقیم برای صفحه های تلویزیون است. گوگل در ماه مه گفت بیش از 100 میلیون کاربر ماهانه YouTube و YouTube TV را در صفحه تلویزیون خود تماشا می کنند. دیشلر گفت: “ما تبلیغ کنندگان مارک داریم که بسیار خوب عمل می کنند ، اما پاسخ مستقیم بسیار ناپذیر است.” وی گفت که آنها با آزمایشات اولیه پاسخ مستقیم پیشرفت می کنند. کمپین های اقدام ویدئویی همچنین در موجودی صفحه تلویزیون نشان داده می شوند.

پست تبلیغات خودکار Google Ads ، کمپین های حداکثر عملکرد ، برای انتشار Video Action از نسخه بتا اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top