Google گزارش پوشش کنسول جستجو را به روز می کند

thumbnail

گوگل اعلام کرد که به روزرسانی های قابل توجهی در گزارش پوشش در Google Search Console انجام داده است. Google نوشت این شرکت “پیشرفتهای چشمگیری را در این گزارش ارائه می دهد تا در مورد موضوعاتی که ممکن است مانع از خزیدن و نمایه سازی صفحات شما در Google شود ، بهتر مطلع شوید. این تغییر متمرکز بر ارائه وضعیت دقیق تر به مسائل موجود است ، که به شما کمک می کند تا آنها را راحت تر حل کنید. “

گزارش پوشش چیست گزارش پوشش را می توان در Google Search Console یافت ، و این وضعیت نمایه سازی تمام URL هایی را که Google در املاک شما بازدید کرده یا سعی کرده است بازدید کند ، نشان می دهد.

مطالب مرتبط  فراتر از راه اندازی مجدد: استراتژی وب خود را به سمت تکرارهای منظم توسعه دهید

چه چیزی تغییر کرد گوگل گفت که وضعیت های شاخص ریزدانه تری به گزارش اضافه می کند. می توانید انتظار داشته باشید که Google برخی از دسته ها را با دسته های جدید و خاص ، برچسب گذاری مجدد کند. Google لیستی از تغییرات را نوشت:

  • حذف نوع اصلی “ناهنجاری خزیدن” – تمام خطاهای خزنده اکنون باید با یک مسئله با وضوح دقیق تر نگاشته شوند.
  • صفحاتی که ارسال شده اند اما توسط robots.txt مسدود شده اند و نمایه شده اند اکنون به جای “ارسال شده اما مسدود شده” (هشدار) “فهرست شده اما مسدود شده” (هشدار) گزارش می شوند (خطا)
  • افزودن شماره جدید: “فهرست بندی بدون محتوا” (هشدار)
  • گزارش نرم 404 اکنون دقیق تر است
مطالب مرتبط  Google اکنون ویرایش های نمایه GMB را از جستجو و نقشه ها فعال می کند

چرا اهمیت می دهیم با استفاده از این تغییرات ، اکنون می توانید در موضوعات موجود در مورد Google که وب سایت خود را خزنده و ایندکس می کند ، عمیق تر شوید. مسئله فوق العاده عمومی “ناهنجاری خزش” با موضوعات بسیار خاصی جایگزین شده است ، بنابراین اکنون می دانید که چرا Google با خزیدن یک صفحه خاص مشکل دارد.

از امروز وارد این گزارش های جدید شوید ، این یک لینک سریع به گزارش به روز شده است.

این پست که Google گزارش پوشش کنسول جستجو را به روز می کند ، اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top