Google و Ignite Visibility برای میزبانی از رویداد رسانه ای پیشرفته پرداخت شده که نمی خواهید آن را فراموش کنید

thumbnail

آیا می خواهید درباره معیارهای موفقیت ، بهینه سازی سفر کاربر ، ویژگی های جدید Google و چگونگی جلب مخاطب بازاریابی خود اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

حتما به رویداد رایگان و آنلاین بپیوندید – 3 ستونهای رسانه پرداخت – بر چهارشنبه 19 مرداد ساعت 2 بعد از ظهر شرقی / 11 صبح اقیانوس آرام.

جان لینکلن ، مدیر عامل شرکت Ignite Visibility گفت: “ما این رویداد را سالی یک بار با گوگل انجام می دهیم و داده ها و استراتژی مردم را از بین می برد.” “ما با Google کار می کنیم تا پیشرفته ترین و بالاترین استراتژی تبلیغاتی با تأثیرگذاری ، و همچنین ویژگی های تبلیغاتی جدید را بیابیم ، و برخی از روش های جدید خود را که معمولاً آنها را به اشتراک نمی گذاریم ، آشکار می کنیم.”

این رویداد حتی بیشتر نوید می دهد. جزئیات بیشتر و اینجا ثبت نام کنید. هیچ هزینه ای برای حضور در آن وجود ندارد و اگر نتوانید آن را تهیه کنید ، یک ضبط از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

مطالب مرتبط  20201130 SEL مختصر

هدایت شده توسط کارشناسان رسانه های پیشرفته پرداخت

بلندگوهای برجسته شامل جردن لودویگ ، مدیر توسعه آژانس Google است که متخصص در کمک به تبلیغ کنندگان برای دستیابی به چشم اندازهای واجد شرایط و پیشرفت کار خود است. ایتور وستمن ، یکی از مهمترین ذهن رسانه های پولی. و جان لینکلن ، مدیر عامل Ignite Visibility.

وی گفت: “علاوه بر اردن ، ایتور و من ، مدیران کلیدی رسانه ای پردرآمد از Ignite Visibility برخی از آخرین استراتژی های خود را نیز ارائه می دهند. ما ابراز هیجان می کنیم تا روشهای نوآورانه ای را که ایجاد کرده ایم ، نشان دهیم. “

با هم ، این تیم به شما کمک می کند تا تمام روشهای جدید تبلیغاتی را با Google یاد بگیرید. حتی به شما ابزار لازم برای ارزیابی مجدد معیارهای موفقیت در ROAS در مقابل سود و از بین بردن نقاط مهم اصطکاک برای افزایش نرخ تبدیل به شما ارائه می شود. آنها همچنین با Google Analytics که به تازگی راه اندازی شده اند و اندازه گیری مناسب ، توانایی های جدید پیش بینی را لمس می کنند.

مطالب مرتبط  چگونه می توان از یک پیشنهاد SEO برنده استفاده کرد و از سکوت کردن "نه" جلوگیری کرد

و اگر به دنبال تأثیرگذاری بر لحظات اصلی سفر مشتری از طریق بازاریابی یکپارچه هستید ، خوشبختانه هستید. این وبینار کپی جایگزینی پویا ، تاکتیک هایی را برای کمک به شما در به دست آوردن مشتریان و سایر موارد دیگر پوشش خواهد داد.

در نهایت ، شما با یک برنامه استراتژیک برای مقیاس کردن تجارت خود با Google از طریق COVID-19 ، به 2021 و فراتر از آن ، دور خواهید شد.

این وبینار روشنگری را که نوید می دهد یکی از پیشرفته ترین و خلاقانه ترین وبینارهای رسانه ای با هزینه سال باشد ، از دست ندهید. بهترین قسمت؟ رایگان است!

درباره این رویداد بیشتر بیاموزید و از اینجا ثبت نام کنید

پست Google و Ignite Visibility برای میزبانی رویداد رسانه ای پیشرفته پولی که نمی خواهید از دست دهید ، اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top