Google ویژگی برجسته قطعه به صفحه وب را برجسته کرده است

thumbnail

طی دو سال گذشته ، محتوا را در یک صفحه وب مبتنی بر کلیک روی یک قطعه برجسته از نتایج جستجوی Google آزمایش کرده است. این آزمایش هم روی دسک تاپ و هم موبایل انجام می شد.

اکنون این برنامه به صورت زنده و در بیشتر قسمتهای برجسته Google و در اکثر مرورگرهای وب کار می کند.

تایید. دنی سالیوان از گوگل گفت در توییتر این ویژگی هفته گذشته پس از سالها آزمایش زنده شد. دنی گفت: “ما از دسامبر سال 2018 این کار را به طور مرتب با صفحات AMP انجام داده ایم. همانطور که اشاره شد ، سال گذشته با صفحات HTML تست کردیم. ما از هفته گذشته به طور مرتب صفحات HTML را انجام می دهیم. “

چگونه کار می کند در Google روی دسک تاپ یا موبایل جستجو کنید و در صورت مشاهده قطعه برجسته ، روی آن کلیک کنید. بعد از کلیک کردن بر روی آن ، Google ممکن است شما را لنگر اندازد و / یا متن آن صفحه وب را که در قطعه نمایش داده شده برجسته کرده اید ، برجسته کند.

مطالب مرتبط  اکنون ، بازرگانان Shopify می توانند به سرعت کاتالوگ های خود را به پین ​​های قابل خرید تبدیل کنند

در اینجا یک جستجوی مثال با یک قطعه برجسته ارائه شده است:

هنگامی که روی آن کلیک می کنید ، Google متن موجود در صفحه وب را که در قسمت ویژه برجسته در بالا نمایش داده شده است ، برجسته می کند:

جزئیات بیشتر. دنی سالیوان از گوگل به این سند راهنما مرتبط است که می گوید: “کلیک کردن بر روی یک قطعه برجسته ، کاربر را مستقیماً به متن قطعه نمایش داده شده در صفحه وب منبع منتقل می کند. این به طور خودکار اتفاق می افتد. برای فعال کردن یک قطعه برجسته ، هیچ نشانه ای لازم نیست که توسط وب مسترها وجود داشته باشد. اگر یک مرورگر از فناوری زیربنایی مورد نیاز پشتیبانی نمی کند ، یا اگر سیستم های ما نمی توانند به طور دقیق مشخص کنند که در کدام صفحه می توانند یک کلیک را هدایت کنند ، کلیک کردن روی یک قطعه برجسته ، کاربر را به بالای صفحه وب منبع می برد. “

مطالب مرتبط  نحوه تهیه استراتژی تبلیغاتی تجارت الکترونیکی خود برای Q4 نامشخص

Google بعداً کمی بیشتر در Twitter نوشت:

چرا باید مراقبت کنیم با این کار ، جستجوگران ممکن است تبلیغات گذشته را رد کنند و / یا اقدام به فراخوانی کنند تا مستقیماً به محتوای مربوطه پرش کنند. جستجوگرها باید اقدامات لازم را برای ردیابی اگر سایت شما در جستجوی Google انجام داده است ، انجام دهد و احتمالاً تبلیغات / تماس شما را در مکانهای مناسب تر جایگزین کند.

ارسال شده توسط Google ویژگی برجسته قطعه به برجسته محتوای صفحه وب برای اولین بار در موتور جستجوگر زمین ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top