Google هر دو مورد متعارف سازی و نمایه سازی تلفن همراه ، موارد نمایه سازی را تأیید می کند

thumbnail

اگر خبرنامه ما را دنبال می کردید ، می دیدید که ما در مورد موارد تایید نشده مربوط به نمایه سازی در اطراف URL هایی که به نظر می رسد از فهرست Google خارج می شوند ، گزارش می دهیم. ما با Google مشکوک به موارد شرعی شده بودیم و تا حدودی حق با ما بود. گوگل گفت نه تنها موارد متعارف سازی وجود دارد بلکه با نمایه سازی موبایل نیز مشکلاتی وجود دارد.

اعتقاد بر این است که این کار زمانی در حدود 22 یا 23 سپتامبر شروع شد که جامعه SEO شروع به مشاهده تغییرات بزرگی در نتایج جستجو کرد.

تأیید Google گوگل گفت توییتر از طریق حساب Search Liaison ، “ما در حال تلاش برای حل دو مسئله نمایه سازی جداگانه هستیم که برخی از URL ها را تحت تأثیر قرار داده است. یکی با نمایه سازی موبایل است. مورد دیگر با متعارف کردن ، نحوه شناسایی و مدیریت محتوای تکراری است. در هر یک از این دو حالت ممکن است صفحات نمایه نشوند. “

مطالب مرتبط  فیس بوک مخاطبان جدید خرید ، تبلیغات برچسب محصول اینستاگرام ، تخفیف های فروشگاه ها را آزمایش می کند

مسئله نمایه سازی تلفن همراه. Google توضیح داد که در بعضی موارد ایندکس کردن صفحات نبود.

مسئله متعارف شدن گوگل همچنین اضافه کرد که ممکن است صفحات را فهرست بندی نکند “اگر مسئله متعارف در میان باشد ، بازرس URL ممکن است URL را به عنوان نسخه کپی نشان دهد و متعارف انتخاب شده توسط Google متفاوت از آن باشد.” من نمونه های بی شماری از این موارد را اینجا در میزگرد موتور جستجو قرار دادم و گوگل حتی در اوایل این هفته مثالهایی را پرسید.

به طور خلاصه ، به نظر می رسید که در بعضی موارد ، گوگل URL کاملاً اشتباهی را برای یک صفحه نشان می دهد یا اصلاً آن صفحه را در فهرست خود نشان نمی دهد.

چه کاری می توانی انجام بدهی؟ هیچ چیزی. گوگل گفت که به این مسئله رسیدگی خواهد کرد. Google نوشت “هیچ اقدامی برای انجام این مشکلات از طرف مالکان سایت وجود ندارد. بنابراین منتظر بمانید و امیدوارم Google به زودی آن را برطرف کند. اما این حدود 8 روز گذشته یا بیشتر ادامه داشته است. Google افزود: “ما با اصلاح هر موضوع این موضوع را به روز می کنیم.”

مطالب مرتبط  17 راه PPC می تواند به تجارت شما در بقای بحران اقتصادی کمک کند

گوگل متاسف است ما برای مشکلات اینجا عذرخواهی می کنیم و به سرعت در حال حل آنها هستیم. با اصلاح هر موضوع ، این موضوع را به روز می کنیم. “

تهدید: این موضوع در توییتر است:

چرا اهمیت می دهیم بسیاری از شما از 23 سپتامبر در مورد این تغییرات در جستجوی Google سر خود را خراشیده اید. اکنون می دانید که ممکن است این فقط یک مشکل در گوگل بوده باشد و امیدوارم وقتی Google مشکل را برطرف می کند ، رتبه و بازدید شما دوباره برطرف خواهد شد.

ممکن است سایت شما تحت تأثیر چیز دیگری قرار گرفته باشد و رتبه بندی شما باز نگردد اما حداقل شما می دانید که حدوداً در آن تاریخ نوعی اشکال در پایان Google وجود دارد.

این پست که Google مشکلات نمایه سازی را با استفاده از canonicalization و mobile-indexing تأیید می کند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top