Google نشان دادن مشكلات مشق شب در نتایج جستجو را تأیید می كند

thumbnail

وقتی بیشتر کلاسها برای تعطیلات تعطیل نبودند ، Google در نتایج جستجوی خود به طور مستقیم در حال آزمایش مشکلات و آزمونهای تکالیفی بود. به نظر می رسد نتایج جستجوی ویژه از Toppr و BYJU’S ، شرکت های نرم افزاری یادگیری پس از مدرسه گرفته شده است.

چه شکلی است در اینجا یک عکس صفحه وجود دارد که ما قادر به ایجاد آن در جستجوی Google در تلفن همراه برای این اصطلاح هستیم [physics]. همانطور که مشاهده می کنید ، این یک سوال و سپس پاسخ های چند گزینه ای را نشان می دهد ، با گزینه ای برای اشاره.

یک آزمایش ما از Google در مورد این ویژگی و چگونگی مشارکت ناشران س askedال کردیم. آیا Google این محتوا را از وب خزیده یا با ناشران خاصی همکاری می کند؟ سخنگوی Google گفت: “این ویژگی آزمایشی است که ما در حال اجرای آن هستیم.” Google افزود “ما جزئیات بیشتری در مورد چگونگی مشارکت اکوسیستم در صورت دسترسی گسترده تر به اشتراک خواهیم گذاشت.”

مطالب مرتبط  بعدی در Live با موتور جستجو زمین: آینده AMP و آنچه باید در نظر بگیرید قبل از Google الزامات Top Stories را برمی دارد

به نظر می رسد وقتی این موضوع به طور گسترده تری گسترش می یابد ، ممکن است راهی برای انتخاب وجود داشته باشد تا مشکلات عملی شما را در جستجوی Google نشان دهد.

عکسهای بیشتر روی صفحه طی هفته گذشته بسیاری توانسته اند این مورد را تکرار کنند ، اما اولین کسی که متوجه این موضوع شد شالوم گودمن در توییتر بود:

مطالب مرتبط  وقتی AMP و سایر ابتکارات Google به سمت قبر می روند ، آیا تلاشهای SEO شما با آن پیش می روند؟ [Video]

چرا اهمیت می دهیم امید است که این یک ویژگی باشد که ناشران باید با Google انتخاب کنند و Google به سادگی به جستجوی محتوای وب سایت نپردازد و خود این آزمونها را تولید نکند. مشخص نیست که آیا Google برای تحقق این امر نوعی مشارکت پولی با Toppr یا BYJU’S دارد.

ما منتظر هستیم تا از Google در مورد چگونگی انتخاب بیشتر برای شرکت در این آزمایش جدید جستجوی Google مطلع شویم.

پستی که گوگل نشان می دهد نشان دادن مشکلات تمرین در خانه در نتایج جستجو ، اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top