Google می گوید تبلیغات بازرگانان Google سریع تر در این تعطیلات تأیید می شوند

thumbnail

آن زمان سال است. سیستم عامل های تبلیغاتی شروع به به روزرسانی تبلیغات تعطیلات خود می کنند. روز سه شنبه ، Google قابلیت های جدیدی را برای کمپین های محلی و تبلیغات خرید اعلام کرد.

به روزرسانی های محلی کمپین های محلی ، نوع کمپین خودکار Google برای مشاغل محلی ، اکنون می توانند شاخص های بازدید از فروشگاه مانند کلیک روی مسیرها یا تماس ها را بهینه کنند.

وقتی Google بازدید واقعی از فروشگاه برای یک مکان را ندارد ، این می تواند به عنوان یک پروکسی برای بازدید از فروشگاه دیده شود. هدف از این الگوریتم بهینه سازی برای کاربرانی است که احتمالاً چنین اقداماتی را در لیست فروشگاه انجام می دهند.

مطالب مرتبط  به روزرسانی دستورالعمل های کیفیت جستجوی Google نتایج فرهنگ لغت و دائرlopالمعارف و موارد دیگر را خراب می کند

خرده فروشان چند مکانه اکنون می توانند برنامه های افزودنی موقعیت مکانی را در کمپین های محلی از لیستی که از Google Maps بیرون کشیده شده تنظیم کنند.

به روزرسانی تبلیغات بازرگان. دریافت تبلیغات بازرگان – که در Google Merchant Center تنظیم شده است – به موقع برای فروش شما تأیید شده می تواند درد بزرگی باشد. Google می گوید این تعطیلات “نزدیک به تأییدهای تبلیغاتی فوری در مورد پیشنهادهای واجد شرایط” در ایالات متحده وجود خواهد داشت. علاوه بر این ، تبلیغ کنندگان در ایالات متحده می توانند بدون ایجاد تأییدیه طولانی مدت ، تبلیغات زنده را ویرایش کنند.

Google Shopping فیلترهای فروش بیشتری را برای کاربران در نظر می گیرد که براساس تبلیغات بازرگان هستند. به عنوان مثال ، از فروش فلش در ایالات متحده پشتیبانی می کند و کاربران می توانند برای انواع پیشنهادها فیلتر کنند.

مطالب مرتبط  این را علامت گذاری کنید: پانل تجارت بعدی به صورت زنده با موتور جستجو زمین Live

چرا اهمیت می دهیم تعطیلات همیشه برای خرده فروشان بسیار مهم است ، اما با وجود خرده فروشی محلی فلج کننده ، به ویژه در سال جاری ، موارد بیشتری نیز در دسترس است.

گوگل همچنین سه شنبه ساعت 13:00 یک رویداد مجازی Think Retail on Air را برگزار می کند. ET در صورت علاقه می توانید در اینجا ثبت نام کنید.

Google می گوید تبلیغات Google Merchant در این تعطیلات سریعتر تأیید می شود ، Google گفت اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top