Google موقتاً تأیید اعتبار را در Search Console غیرفعال می کند

thumbnail

Google ویژگی دیگری را در Google Search Console به طور موقت غیرفعال کرده است ، عملکرد اعتبار سنجی در حال حاضر غیرفعال است. Google گفت که “به دلیل تغییرات آینده در گزارش موقتاً غیرفعال شده است.” برای رفع آن زمان مشخص نشده است.

اعتبار سنجی این ویژگی به شما امکان می دهد تا با Google ارتباط برقرار کنید و مشکلی را که مانع دسترسی صحیح Google به سایت یا بخشهایی از سایت شما می شود ، برطرف کنید. برای خطاهای شما یک دکمه “تأیید صحت” وجود دارد و وقتی روی آن کلیک می کنید ، Google یک گردش کار برای تأیید این رفع اشکال دارد.

هشدار. این اطلاعیه ای است که هنگام دسترسی به گزارش پوشش در کنسول جستجوی Google پیدا خواهید کرد:

مطالب مرتبط  گزارشات کنسول جستجوی Google ممکن است تغییر کرده باشد

جزئیات بیشتر. Google جزئیات بیشتری را در این صفحه سند راهنما ارسال کرده و می گوید: “اگر در گزارش خود پیام” اعتبار سنجی به طور موقت غیرفعال شد “مشاهده کردید ، این بدان دلیل است که برخی از معیارهای برخی از گزارش های این گزارش را به روز می کنیم. این تغییر تأثیری بر درخواستهای تأیید اعتبار ندارد که در حال انجام هستند ، اما درخواستهای تأیید جدید نمی توانند ارسال شوند فقط پس از به روزرسانی معیارهای مسئله خود. ممنون که صبر کردید.”

درخواست ابزار نمایه سازی. بیش از دو ماه پیش ، Google همچنین ابزار نمایه سازی درخواست را به طور موقت غیرفعال کرد. حدس بزنید ، هنوز هم غیرفعال است. جان مولر از گوگل به ما گفت كه انتظار دارد قبل از پایان سال اصلاح شود.

مطالب مرتبط  با Google Mobility Reports ببینید که چگونه بازدید از خرده فروشی ، مواد غذایی ، محل کار به ترتیب منطقه ای روند دارد

چرا اهمیت می دهیم اگر با استفاده از این ابزار سعی در جلب مجدد و پردازش صفحات گوگل دارید ، حداقل در کوتاه مدت ممکن است شانس نداشته باشید. در حال حاضر ، مشکلات موجود در پایان خود را برطرف کنید ، سعی کنید یک تأیید صحت را با Google ارائه دهید اما انتظار ندارید پاسخی در کنسول جستجوی Google مشاهده کنید. گوگل هنوز می تواند بدون برقراری ارتباط این وضوح در Search Console ، پردازش اصلاح را انجام دهد.

نوشته Google به طور موقت اعتبار سنجی مسئله را در Search Console غیرفعال می کند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top