Google منبع تجزیه کننده robots.txt خود را در جاوا و چارچوب آزمایش را در ++ C باز می کند

سال گذشته ، Google کد تهیه شده برای تجزیه کننده robots.txt را که در سیستم های تولیدی خود استفاده شده است ، تهیه کرد. گوگل بعد از دیدن ابزارهای ایجاد شده توسط انجمن و افزودن مشاركت های خود به كتابخانه منبع باز ، از جمله درگاههای زبان تجزیه كننده اصلی كه به زبان سی ++ نوشته شده و به زبان می رود و زنگ می زند ، این هفته اعلام كرد كه پروژه های اضافی مربوط به كد منبع را منتشر كرده است.

در اینجا موارد جدیدی است که توسعه دهندگان و سئوکاران فناوری با آن بازی می کنند.

C ++ و جاوا. برای هرکسی که خودش تجزیه کننده Google را می نویسد یا تجزیه کننده Google را که به زبان C ++ نوشته شده است (یک زبان بسیار سریع کامپایل شده) ، Google کد منبع ربات های خود را منتشر کرده است. ، و می تواند تجزیه کننده هایی را که به طیف گسترده ای از زبانهای دیگر نوشته شده اند تأیید کند.

علاوه بر این ، Google پورت رسمی را به محبوب ترین زبان جاوا منتشر کرد. جاوا مدرن بیشتر از C ++ در برنامه های سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که C ++ بیشتر در برنامه های اصلی سیستم استفاده می شود که عملکرد به آن نیاز دارد. برخی از پایگاه های کد مبتنی بر جاوا امروز برنامه هایی را برای سئو سازمانی و یا نرم افزار بازاریابی اجرا می کنند.

مطالب مرتبط  شورت اجتماعی: قانون 20٪ فیس بوک ، Pinterest Story Pins ، گزینه های ایمنی برند Reddit

تست و اعتبار سنجی. شرایط لازم برای اجرای چارچوب آزمون شامل JDK 1.7+ برای Apache Maven و بافر پروتکل Google برای ایجاد رابط چارچوب آزمون با سیستم تجزیه کننده و ایستگاه کاری توسعه شما است. این باید برای هر کسی که تجزیه کننده خود را تأیید می کند ، تأیید پورت یا استفاده از تجزیه کننده رسمی Google و به ویژه برای تأیید توسعه پورت شما به زبان جدید ، مفید باشد.

استفاده از این چقدر دشوار است؟ باید توجه داشته باشیم که اینها پروژه های کارآموزی با کارآموزی در Google هستند که باید توسط برنامه نویسان سطح متوسط ​​تا بالاتر در یک یا چند زبان دیگر قابل مصرف باشد. می توانید تقریباً با استفاده از هر زبان برنامه نویسی یک تجزیه کننده robots.txt بسازید. با این وجود ، هنگامی که برنامه بازاریابی شما دقیقاً همان تجزیه کننده حاکم بر Googlebot را اجرا می کند ، قدرت ادراک شده را به آن اضافه می کند.

مطالب مرتبط  Amazon Posts: تجربه خرید مبتنی بر خوراک در آمازون

چرا اهمیت می دهیم اگر شما یا شرکتتان قصد نوشتن خزنده یا نوشتن یک خزنده را دارید که فایلهای robots.txt را برای رهنمودهایی جستجو می کند که به دنبال اطلاعات مهم (نه فقط) برای جستجوگرها هستند ، این به شما انگیزه می دهد که ارزیابی کنید آیا از تجزیه کننده Google در C ++ ، جاوا استفاده می کنید ، یا یکی از پورت های زبان دیگر ارزش آن را دارد. اگر برنامه شما قبلاً به زبان جاوا نوشته شده باشد ، به طور خاص تجزیه کننده جاوا باید آسان باشد.

نوشته Google منبع تجزیه کننده robots.txt خود را در جاوا و چارچوب آزمایش در C ++ را باز می کند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top