Google قرار ملاقات های ویدئویی ، کلاس های آنلاین را به نمایه های مشاغل محلی ارائه می دهد

thumbnail

در اواخر ماه گذشته ، داستانی برای تنظیم ویدیو در داشبورد Google My Business (GMB) ظاهر شد که اولین بار توسط Colan Nielsen توسط SterlingSky مشاهده شد. این هیچ زمینه و توضیحی را در بر نداشت و گمانه زنی در مورد هدف و عملکرد آن را بر عهده داشت.

اگرچه برای همه به نظر نمی رسد ، برخی از سئوکاران محلی حدس می زنند که “راه اندازی” ممکن است زودرس باشد. من از گوگل در این باره س askedال کردم و سخنگوی شرکت توضیح داد که درخواست ویدیو در واقع مربوط به اطلاعیه ای است که در اواخر ماه مه اعلام شد.

درخواست تنظیم جریان ویدئو در نمایه GMB

منبع: Colan Nielsen، SterlingSky

بخشی از اعلامیه های قبلی محصولات مربوط به COVID. سخنگوی Google به من گفت ، “این قابلیت گسترش بیشتر اعلامیه خدمات آنلاین ما در اوایل سال جاری است. بازرگانان از قبل می توانند در نمایه های تجاری خود یادداشت کنند که خدمات مجازی ارائه می دهند و پیوندهایی را برای رزرو قرار ملاقات آنلاین اضافه می کنند. ما در حال آزمایش برخی قابلیت های جدید هستیم تا به بازرگانان کمک کند تا به راحتی با ارائه دهندگان کنفرانس ویدیویی شروع به کار کنند تا آنها بتوانند خدمات مجازی را شروع کنند. آنچه در نمایه کسب و کار نمایش داده می شود تغییری ایجاد نمی کند. “

گزینه های ویدیویی ارائه شده در داشبورد GMB

منبع: انجمن جستجوی محلی

رزرو با رابطه Google ظاهراً ضروری است. این اطلاعیه قبلی شامل تعدادی از ابتکارات طراحی شده برای حمایت از مشاغل کوچک در طول COVID-19 و کمک به آنها برای دستیابی به خدمات آنلاین بود. به طور خاص ، دکمه فیلم برای قرارهای مجازی و کلاسهای آنلاین است. ویژگی های جدید تجاری مانند “کلاس های آنلاین” ، “قرار ملاقات های آنلاین” یا “تخمین های آنلاین” نیز اضافه شده است.

مطالب مرتبط  بینگ جستجوی بصری را برای تبلیغات محصول به ارمغان می آورد

Google همچنین توضیح داد که برنامه رزرو خود با Google در حال گسترش است تا انتصابات حضوری برای خدمات و کلاسهای آنلاین. کار با Reserve با Google partner برای فعال کردن قابلیت زمان بندی برای کلاس های آنلاین ضروری است. اما به نظر می رسد که در مورد پلت فرم ویدئویی مورد استفاده ، صلاحدید صاحبان مشاغل وجود دارد (به عنوان مثال ، Google Meet vs. Zoom در مقابل Webex). گوگل در این مورد کاملاً واضح نبود.

همچنین برای من مشخص نیست که آیا یک کسب و کار می تواند مشاوره مجازی (به عنوان مثال ، برای فروش) خارج از ذخیره با رابطه شریک Google ارائه دهد. در حال حاضر به نظر می رسد که رابطه رزرو مورد نیاز است و ممکن است هر مشاوره فروش نیاز به رزرو از طریق همان برنامه زمان بندی ارائه شده برای قرارهای متداول و کلاسهای آنلاین داشته باشد.

جریان رزرو آنلاین کلاس مجازی

در آن زمان Google در پست وبلاگ خود گفته بود ، “بازرگانانی که با یکی از این شرکا کار می کنند می توانند رزروهای آنلاین را مستقیماً در Google ارائه دهند و جزئیات مربوط به نحوه پرداخت را با مشتریان به اشتراک بگذارند و با استفاده از بستر ویدئویی مورد نظر خود به جلسه بپیوندند.” رزرو اولیه با شرکای Google ذکر شده Booksy ، WellnessLiving ، Zooty و Regis بود.

یکی دیگر از مواردی که من نتوانستم آن را روشن کنم این بود که آیا کلاسهای مجازی مستقیماً در نمایه GMB پخش می شوند (فرض کنید بله) یا اینکه ماژول ویدئو می تواند و همچنین در وب سایت های محلی تجاری زندگی می کند. با این وجود ، گوگل در بیانیه خود تا حدی گیج کننده می گوید: “هیچ تغییری در آنچه در نمایه کسب و کار نمایش داده می شود وجود ندارد.”

مطالب مرتبط  Google پیشنهادات خود را به تبلیغات خدمات محلی ارائه می دهد

چرا اهمیت می دهیم شش ماه بعد ، بسیاری از مصرف کنندگان هنوز از جمع شدن در مکان های عمومی داخلی و از سرگیری برنامه های عادی خود احتیاط می کنند. بر این اساس ، کلاسها و خدمات مجازی در بسیاری از مشاغل محلی در این دوره از بحران به عنوان یک حلقه نجات باقی مانده است که می تواند تا سال آینده گسترش یابد. اما کلاسها و مشاوره های آنلاین تغییر در نحوه ارائه خدمات پیش رو توسط مشاغل کوچک است.

Yelp ویژگی هایی مانند کلاس های آنلاین را در ماه مه معرفی کرد ، اگرچه این کار تصویب پلت فرم ویدئو را به روشی که Google مستقیماً انجام می دهد ، تسهیل نمی کند. همچنین مشاغل کوچک از کلاسهای آنلاین نیز به صورت زنده از فیس بوک استفاده می کنند.

من گمان می کنم به زودی با پخش گسترده ویدیو و مشاهده مستقیم عملکرد ، برخی از س questionsالات بی پاسخ فوق مشخص خواهد شد. صرف نظر از این ، این اقدام نیز قابل توجه است زیرا Google My Business را حتی بیشتر به حوزه تجارت دیجیتال می برد.

این پست که Google قرار ملاقات های ویدئویی ، کلاس های آنلاین به نمایه های مشاغل محلی را ارائه می دهد اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top