Google زیرساخت API Search Console را به روز می کند

thumbnail

گوگل اعلام کرد که در تلاش است تا API را برای کنسول جستجوی Google به روز کند. اگرچه گوگل گفت: “API با عقب سازگار است و در حال حاضر هیچ تغییری در دامنه یا عملکرد آن وجود ندارد ،” تغییراتی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

تغییرات. گوگل می گوید برخی ممکن است “قبلاً متوجه تغییرات جزئی شده باشند ، اما به طور کلی ، هدف ما این بود که مهاجرت را تا حد امکان نامرئی کنیم.” اما در اینجا سه ​​تغییر ذکر شده ذکر شده است:

(1) داشبورد پلت فرم ابر. گوگل اعلام کرده است که در داشبورد Google Cloud Platform تغییراتی ایجاد کرده است که باید دید در گزارش استفاده قدیمی API و افزایش نسخه جدید ، افت گزارش وجود دارد. در اینجا یک صفحه نمایش از آنچه ممکن است به نظر برسد وجود دارد:

(2) محدودیت کلید API تغییر می کندگوگل گفت: اگر قبلاً محدودیت های کلیدی API را تنظیم کرده باشید ، ممکن است نیاز باشد که آنها را با این بروزرسانی تغییر دهید. باز هم ، فقط باید قبل از اینكه محدودیت كلیدی API را تنظیم كنید ، این تغییرات را انجام دهید.

مطالب مرتبط  4 غذای آماده از درآمد Q1 والمارت برای مارک ها ، بازاریابان تجارت الکترونیک

در اینجا کاری که باید انجام دهید در اینجا است:

برای بررسی اینکه آیا محدودیت API در کلید API شما فعال است ، این مراحل را در صفحه اعتبارنامه ها دنبال کنید و مطمئن شوید API Console Search محدود نشده است. اگر محدودیت API را برای کلیدهای API خود اضافه کردید ، باید اقدام کنید تا 31 آگوست.

برای اینکه بتوانید تماس های API شما به زیرساخت های جدید API منتقل شود ، باید مطمئن شوید API Console Search Google محدود نشده است.

  • اگر محدودیت های API شما به “کلید محدودیت ندهید” تنظیم شده باشید ، همه تنظیم شده اید.
  • اگر محدودیت های API شما بر روی “کلید محدود کردن” تنظیم شده باشد ، API کنسول جستجو باید مطابق تصویر زیر بررسی شود.

(3) سند کشف تغییر می کند: اگر سرویس نرم افزاری که استفاده می کنید یا خدمتی که ایجاد کرده اید در حال جستجوی API با استفاده از یک کتابخانه API شخص ثالث یا جستجوی اسناد Webmaster Discovery به طور مستقیم است ، باید تا پایان سال آن را به روز کنید. Google در سند کشف Webmaster از پشتیبانی پشتیبانی می کند. گوگل گفت: “برنامه فعلی پشتیبانی از آن تا 31 دسامبر سال 2020” است اما قول می دهد “راهنمایی های بیشتری در ماه های آینده” ارائه دهد.

مطالب مرتبط  تبلیغات Google Web Stories اکنون از طریق Display Network در دسترس است

چرا اهمیت می دهیم اگر با استفاده از API کنسول جستجوی Google یا برای گزارش های داخلی یا اهداف دیگری ساخته اید و یا از یک سرویس نرم افزاری استفاده می کنید که از API Console Search استفاده می کند ، نرم افزار خود را ایجاد کرده اید ، باید از این تغییرات آگاه باشید. ممکن است شما نیاز داشته باشید تا به تیم توسعه دهنده و یا شرکت خدمات نرم افزاری خود اطلاع دهید تا آنها را از این تغییر مطلع سازند تا بتوانند هرگونه تغییر لازم را انجام دهند.

برای هر کس دیگری که از API Console Search استفاده نمی کند ، می توانید این داستان را نادیده بگیرید.

The post زیرساخت های API کنسول جستجو Google را برای اولین بار در Search Engine Land ظاهر کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top