Google دوباره محتوای جدید را فهرست نمی کند

thumbnail

به نظر می رسد گوگل در ایندکس کردن مطالب جدید و تازه دوباره مشکل دارد. وقتی سعی می کنم مقالات جدیدی از سایت هایی پیدا کنم که گوگل به طور کلی در زمان واقعی از جمله فهرست وال استریت ژورنال ، نیویورک تایمز و این سایت فهرست می کند ، گوگل این داستان ها یا آدرس های اینترنتی را در فهرست نشان نمی دهد.

محتوای جدید در Google نمایش داده نمی شود. شما می توانید برخی از جستجوهای مثال را خودتان امتحان کنید ، به عنوان مثال ، جستجوی دستور سایت را برای جستجوی مقالات جدید از وال استریت ژورنال با جستجو در [site:wsj.com] و نتایج فیلتر برای یک ساعت گذشته تمام آنچه که من می بینم تعداد منتخبی از صفحات دسته تصادفی ، برخی از صفحات به زبانی متفاوت اما صفر داستانهای اخیر هستند. این یک صفحه نمایش است:

مطالب مرتبط  Google نکات جستجو را برای هنگامی که جستجوی مسابقات عالی باز نمی گردد ، راه اندازی می کند

مقاله ای که 20 دقیقه پیش در موتور جستجو منتشر شد ، هنوز در فهرست گوگل قرار ندارد. در اینجا یک تصویر از ساعت 3:45 بعد از ظهر ET ، طی یک ساعت از انتشار مقاله است. Google وقتی هنوز فیلتر شده است تا فقط ظرف یک ساعت محتوا را نشان دهد ، هیچ مقاله جدیدی را از این سایت در جستجو نشان نمی دهد. کنسول جستجوی Google همچنین می گوید که این صفحه ایندکس نشده است. نادر است که مقالاتی در موتور موتور جستجو در عرض چند دقیقه از انتشار ایندکس نشوند.

از نو؟ در گذشته گوگل دارای مشکلات نمایه سازی بوده است اما آخرین بار در سال گذشته بود.

به روز رسانی. حدود ساعت 4:30 بعد از ظهر ، Google اکنون این مقاله را فهرست بندی می کند. اما ایندکس کردن تقریبا 50 دقیقه طول کشید که غیر معمول است.

مطالب مرتبط  بازاریابی که آینده جمعی ما به آن بستگی دارد

گوگل آگاه است. گوگل آگاه است و مسئله برای افراد مناسب تشدید می شود. دنی سالیوان از گوگل در توئیتر خود به شکایتی درباره این موضوع پاسخ داد:

چرا اهمیت می دهیم اگر سایتی را اجرا کنید که به محتوای جدید و داستانهای در حال ترافیک بستگی داشته باشد ، ممکن است این مشکلات ترافیکی را تجربه کنید. Google می خواهد سریع محتوای را فهرست بندی کند و فوراً باعث شکستن محتوا شود ، بنابراین Google این موارد فهرست بندی را جدی می گیرد. امیدوارم خیلی زود همه چیز به حالت عادی برگردد.

پست Google که محتوای جدید را فهرست نمی کند ، ابتدا برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top