Google در حال تبلیغ کردن برچسب «تبلیغ» برای تبلیغات خرید است

thumbnail
برچسب های “تبلیغ” سیاه در بالای نتایج Google Advertising ، نتایج جستجو ، خرید و تصاویر همراه نمایش داده می شوند.

در ماه نوامبر ، Google بی سر و صدا نحوه برچسب زدن به تبلیغات در نتایج جستجوی تلفن همراه را تغییر داد. اکنون آن تغییر را در دسک تاپ آورده است.

در تصاویر صفحه تلفن همراه بالا مشاهده می کنید ، Google برچسب “تبلیغات” سیاه را در گوشه بالا سمت چپ بالای تبلیغات در صفحه اصلی نتایج جستجو و همچنین برگه خرید و تصاویر نشان می دهد. این برچسب “تبلیغ” سیاه رنگ در نمایشگرهای متنی مطابقت دارد.

چه چیزی تغییر می کند به زودی ، برچسب “Sponsored” که هنوز در بالا سمت راست بالای تبلیغات خرید در دسک تاپ ظاهر می شود ، با برچسب “Ad” سیاه جایگزین می شود.

Google جایگزین برچسب “Sponsored” در تبلیغات خرید دسک تاپ می شود.

این برچسب “تبلیغ” در بالای صفحه هتلها در صفحات نتایج سفر ظاهر می شود.

مطالب مرتبط  4 غذای آماده از درآمد Q1 والمارت برای مارک ها ، بازاریابان تجارت الکترونیک

ابتدا آن را در صفحه نتایج اصلی جستجو در اوایل ماه ژوئیه مشاهده خواهید کرد. برچسب گذاری جدید در آینده نزدیک روی برگه خرید و نتایج جستجوی تصویر ظاهر می شود.

چرا اهمیت می دهیم ما تاریخچه تغییرات Google برچسب گذاری در آگهی ها ، که به طور حتم ظریف تر در طول سال ها رشد کرده اند ، نقشه برداری کردیم. با این حال ، این بروزرسانی یکنواختی را در برچسب گذاری تبلیغات ، جستجو و هتل ها به ارمغان می آورد و برخوردی واضح تر برای کاربران ارائه می دهد. این امر به ویژه در مورد نتایج برگه خرید که اکنون دارای لیست های رایگان هستند صادق است.

مطالب مرتبط  SEL 20200731

پستی که گوگل در حال تبلیغ کردن است ، برچسب گذاری شده “تبلیغات” برای تبلیغات خریداری شده ، برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top