Google در حال انجام اقدامات دستی گمشده است

گزارش های گسترده ای مبنی بر ناپدید شدن اقدامات دستی از کنسول جستجوی Google وجود دارد. اگر اقدامات دستی داشته اید و آنها امروز صبح ظاهر نمی شوند ، شما تنها نیستید. دانیل وایزبرگ از گفت که او در حال بررسی این گزارش ها است.

اقدام دستی چیست؟ هنگامی که یک بازرسان انسانی در Google تشخیص داد که صفحات موجود در این سایت با دستورالعمل های کیفیت مدیر وب سایت Google سازگار نیستند ، Google یک اقدام دستی علیه یک سایت صادر می کند. این اقدامات دستی در Google Search Console نمایش داده می شوند و تا زمان برداشته شدن عملکرد دستی در آنجا بمانید. می توانید در اینجا درباره این اقدامات دستی بیشتر بیاموزید.

مطالب مرتبط  شورت های اجتماعی: نکات برجسته خلاق ، نمایش داده شدگان Quora ، داده های آگهی توییتر ، جدیدترین برنامه Facebook

آنها چه شکلی هستند؟ در اینجا یک عکس صفحه از یک اقدام دستی آورده شده است:

اما بسیاری از افرادی که اقدامات دستی دارند ، “هیچ مشکلی شناسایی نشد” در نمایشگر اقدامات دستی در Search Console:

گوگل در حال تحقیق است. وایزبرگ از تیم روابط جستجوی گوگل ، که از نزدیک با تیم Search Console همکاری می کند ، وقتی پرسیدم در مورد آن … “

شکایت بیشتر در اینجا برخی از شکایات جامعه SEO در مورد اقدامات دستی مرموز از دست رفته وجود دارد:

مطالب مرتبط  ویدئو: الکسیس ساندرز در مورد استراتژی سئو و چگونگی آزمایش سئو خود

چرا اهمیت می دهیم غالباً مشاهده پیام “مشکلی مشاهده نشد” در مشاهدهگر اقدامات دستی در کنسول جستجوی Google دلیل بر لبخند زدن و جشن گرفتن است ، خصوصاً اگر سایت دارای عملکرد دستی باشد. اما اگر چنین چیزی را دیدید امروز جشن نگیرید و امید خود را بالا نبرید. به نظر می رسد یک اشکال است و Google احتمالاً به زودی آن را برطرف خواهد کرد.

پستی که Google در مورد اقدامات دستی گمشده تحقیق می کند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top