Google تأیید می کند که گذرگاه ها را به طور جداگانه فهرست نمی کند

thumbnail

گوگل دارد تایید شده در توییتر بیشتر آنچه در داستان خود نوشتیم: چگونه Google بخشهای یک صفحه را نمایه می کند و معنی آن برای سئو چیست. Google نوشت: “این تغییر به این معنی نیست که ما جداگانه صفحات را نمایه می کنیم. ما هنوز صفحات را فهرست بندی می کنیم و اطلاعات مربوط به کل صفحات را برای رتبه بندی در نظر می گیریم. اما اکنون می توانیم قسمت هایی از صفحات را نیز به عنوان یک عامل رتبه بندی اضافی در نظر بگیریم … “

در اینجا توییت ها وجود دارد ، اما بیشتر اینها فقط تأیید داستان اصلی ما است که پس از صحبت با سخنگوی Google نوشتیم. ما از گوگل خواسته ایم که این اطلاعات را در کانال های رسمی به اشتراک بگذارد.

مطالب مرتبط  بازپخش: کاری که دست اندرکاران SEO می توانند برای ساخت سایتها 'ضد الگوریتم' انجام دهند

چرا اهمیت می دهیم عمدتا در این مورد سردرگمی ایجاد شده است زیرا زبان اولیه Google در مورد این تغییر گیج کننده بود: “اکنون [we are] نه تنها می تواند صفحات وب را ، بلکه قسمتهای جداگانه آن صفحات را فهرست بندی کند. ” به نظر می رسد نمایه سازی جداگانه ، درست است؟ همانطور که در گزارش اولیه خود توضیح دادیم و گوگل امروز آن را تأیید کرد ، نمایه سازی تغییر نکرده است ، فقط توانایی Google در تجزیه یک قسمت مرتبط است که ممکن است در یک صفحه باشد و قبلاً شانس رتبه بندی نداشته باشد. این تا حدی سماتیک است ، اما درک نحوه کارکرد فناوری مهم است.

مطالب مرتبط  بازاریابان به کنفرانس های حضوری اواخر سال 2021 امیدوار هستند

خبر خوب برای تولیدکنندگان محتوا و سئوکاران این است که این فناوری به ما کمک می کند تا محتوا را به روش هایی ایجاد کنیم که به بهترین وجه بتواند به مخاطبان خود خدمت کند. برای بهینه سازی درمورد یک ایده یا کلمه کلیدی ، دیگر لازم نیست که به فکر شکستن محتوا باشید.

پستی که Google تأیید می کند گذرگاه ها را به طور جداگانه فهرست نمی کند ، ابتدا در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top