Google تأیید می کند که نمایه سازی گذرگاه هنوز فعال نیست

thumbnail

دنی سالیوان از گوگل با ما تأیید کرده است که گوگل هنوز نمایه سازی عبور را انجام نداده است. در ابتدا ما بر اساس اعلام اولیه انتظار داشتیم که گوگل نمایه سازی عبور را تا پایان سال – 2020 آغاز کند. اما از آنجا که هنوز راه اندازی نشده است ، من گمان می کنم که گوگل راه اندازی آن را تا اوایل سال 2021 حفظ کند.

تایید. از دنی سالیوان در توییتر پرسیدم که آیا هنوز پخش نشده است یا خیر و او گفت “اینطور نیست.” این توییت ها:

نمایه سازی مبتنی بر عبور چیست. گوگل گفت ، “جستجوی بسیار خاص می تواند سخت ترین جستجو باشد ، زیرا گاهی اوقات یك جمله پاسخ دهنده به سوال شما ممكن است در عمق یك صفحه وب دفن شود. ما اخیراً در دستیابی به رتبه بندی پیشرفت چشمگیری داشته ایم و اکنون می توانیم نه تنها صفحات وب را ، بلکه مقاطع جداگانه ای از صفحات را فهرست بندی کنیم. با درک بهتر ارتباط متغیرهای خاص ، نه فقط صفحه کلی ، می توانیم اطلاعات مورد نیاز سوزن در انبار یونجه را پیدا کنیم. “

مطالب مرتبط  آیا Google برای حذف تدریجی ETA آماده شده است؟

گوگل گفت که نمایه سازی مبتنی بر گذر زمانی که در سطح جهانی به طور کامل در دسترس قرار گیرد ، 7٪ از جستجو در همه زبانها را تحت تأثیر قرار می دهد

تغییر رتبه بندی ، نه نمایه سازی. این یک یادآوری است ، علی رغم اینکه گوگل آن را “نمایه سازی عبور” نامیده است ، این یک تغییر رتبه بندی است ، نه یک تغییر فهرست بندی. بنابراین نمایه سازی در اینجا تغییری نکرده است. این بیشتر یک تغییر رتبه بندی است ، نحوه رتبه بندی Google بر اساس آنچه در صفحه وب شما پیدا می کند. Google ، این را دوباره تکرار می کنم ، ایندکس نمی کند که قسمت های جداگانه صفحه را فهرست بندی کند. با این حال بهتر است که در آنچه در صفحه است ، منطقه بندی کنید و برای اهداف رتبه بندی ، سطح آن قسمت ها را بهتر ببینید.

مطالب مرتبط  چگونه داده های موقعیت مکانی می توانند استراتژی بازاریابی شما را در طول COVID هدایت کنند [Video]

چرا اهمیت می دهیم برخی گمانه زنی ها وجود دارد که نمایه سازی عبور در حال حاضر فعال است – اینطور نیست. Google به احتمال زیاد با ما تأیید می کند که چه زمانی مستقیم پخش می شود و چه زمانی این کار را انجام می دهد ، ما به شما اطلاع خواهیم داد.

توجه داشته باشید که این امر در صورت راه اندازی کامل در سطح جهان ، بر 7٪ از جستجوهای جستجو در همه زبانها تأثیر می گذارد. بنابراین هنگام فعال شدن این امر باید تغییر محسوسی ایجاد شود.

تا آن زمان ، به همان کاری که انجام می دهید ادامه دهید و می توانید بعد از راه اندازی سایت ، تغییراتی را در صورت ایجاد در سایت خود مشاهده کنید.

پستی که گوگل تأیید می کند نمایه سازی عبور هنوز فعال نیست اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top