Google بر اساس فعالیت اخیر کاربران ، جستجوها را پیشنهاد می کند

thumbnail

اکنون Google بر اساس فعالیت اخیر در حال جستجوی جستجوی پیشنهادی است. این پیشنهاد به عنوان پیوندی در زیر نوار جستجو ظاهر می شود و اصطلاح اصلاح شده آن را مطابق شکل زیر نشان می دهد.

ویژگی پیشنهادی جستجوی جدید Google بر اساس فعالیت کاربر اخیر.

پیشنهادات شخصی شده ، که برای اولین بار توسط پلیس آندروید گزارش شده است ، می توانند کاملاً ظریف باشند.

چگونه کار می کند قبل از جستجوی “هدفون لغو نویز” ، من جستجوی “google home” را انجام دادم. براساس آن تاریخچه ، گوگل سپس پرسشی را مطرح كرد كه در اصل دو سؤال را با یك موضوع مشترک دستیار مخلوط می كند.

این سناریو چگونه به نظر می رسد:

پرس و جو 1: “google home”> پرس و جو 2: “هدفون لغو سر و صدا”> سؤال پیشنهادی Google: “هدفون لغو سر و صدا با دستیار Google”

با کلیک بر روی پیشنهاد کاربر را به نتایج جستجوی آن پرس و جو سوق می دهد.

به نظر می رسد کاربران برای دریافت این پیشنهادات جستجو باید به حساب های Google خود وارد شوند. من هنگام ورود به سیستم این سری از جستجوها (و چندین مورد دیگر در زیر مورد بحث قرار گرفت) را تکثیر کردم. وقتی از حساب Google خود خارج شدم و در حالت ناشناس در Chrome مرور می کردم ، هیچ پیشنهادی مشاهده نکردم.

مطالب مرتبط  نحوه ردیابی ترافیک لیست خریدها از Surfaces در سراسر Google [Video]

پیشنهاداتی برای اهداف جستجوی مختلف. این پیشنهادات جستجو همچنین به نظر می رسد که خارج از زمینه تجارت الکترونیکی باشد. در زیر چند مثال آورده شده است.

پیشنهاد “موتور جستجوی گوگل” احتمالاً تحت تأثیر جستجوی “اخبار موتور جستجو” است که من درست قبل از آن انجام دادم.

درست قبل از جستجوی “دیسنی” ، من جستجوی “سرویسهای جریان” را انجام دادم. گوگل “پخش دیزنی” را پیشنهاد کرد.

برخی از پیشنهادات مفیدتر از سایرین است. قبل از جستجوی “اداره پست” ، “بوستون” را جستجو کردم ، اما به جای اینکه “دفتر پست بوستون” یا چیزهای مشابه را پیشنهاد دهم ، گوگل “رستوران اداره پست” را پیشنهاد داد (چند موسسه غذاخوری با “اداره پست” وجود دارد). در فاصله رانندگی از محل سکونت من).

چرا اهمیت می دهیم پیشنهادات جستجوی شخصی شده می تواند به کاربران کمک کند تا آنچه را که به دنبالش می گردند پیدا کنند و در بعضی موارد حتی با قرار گرفتن آنها در گزینه هایی که ممکن است در غیر این صورت در نظر نگرفته باشند ، بر رفتار تأثیر بگذارند.

مطالب مرتبط  با از دست دادن بودجه در رسانه های محلی ، Field Day "فعال سازی آخرین مایل" را برای مارک ها ارائه می دهد

ویژگی های مشابه ، مانند “جستجوهای مرتبط” و کادر “افراد نیز می پرسند” مدتی است که وجود دارد ، اما قرار دادن این پیشنهادات جدید جستجو در بالا باعث برجسته تر شدن آن شده و به نظر می رسد که نشانگر این باشد که Google یا آن را یک نظر می داند پیشنهاد بهتر است یا مشغول آزمایش کاربر است.

هنوز مشخص نیست که “در صورت وجود” از “فعالیتهای اخیر” Google برای تولید این پیشنهادات در ورای تاریخچه جستجو استفاده می کند. ما برای اظهار نظر به Google رسیدیم و در صورت کسب اطلاعات بیشتر در اینجا به روز خواهیم شد.

سال گذشته ، Google شروع به جستجوی توصیه های شخصی شده در صفحه اصلی مرکز خرید Google بر اساس تاریخچه خرید و جستجو کاربران کرد.

پست Google نشان می دهد جستجوها بر اساس فعالیت اخیر کاربران برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top