Google برخی از ویژگیهای جستجوی زمینه را در متن قرار می دهد

thumbnail

گوگل جزئیات مربوط به ویژگی های جستجو را که در طول سال راه اندازی کرده است به اشتراک گذاشته است که به جستجوگران کمک می کند آنچه را که فکر می کنند می خواهند جستجو کنند. به طور خلاصه ، Google در مورد برخی از ویژگیهای جستجوی زمینه ای جدیدتر زمینه بیشتری به ما می دهد.

گوگل این کار را با توجه به تم شکرگذاری انجام داد ، که از این لحاظ به موقع است ، اما این ویژگی ها در طول سال گذشته یا به آهستگی گسترش یافته اند.

پیشنهادهایی براساس فعالیت اخیر. در ماه مه ، ما ابتدا پیشنهادها را براساس ویژگی سابقه جستجو قبلی پوشش دادیم. Google گفته است که “می تواند تشخیص دهد که شما می خواهید در مورد تهیه و سرو بوقلمون بیشتر بدانید و ما در بالای صفحه نتایج جستجوی شما یک پیشنهاد مفید به شما ارائه می دهیم تا شما را به آنچه در واقع بدنبال آن بودید برساند. ” بنابراین از آنجا که جستجوی قبلی شما مربوط به ترکیه بود ، Google پیشنهاد می کند که با اندکی افزودن به نتایج جستجو:

مطالب مرتبط  COVID به ثبت درآمد آگهی برای فناوری های بزرگ در Q3 کمک کرد

مربوط به چرخ و فلک. این مربوط به چرخ فلک نیز موضوع جدیدی نیست اما Google اکنون درمورد آن علنا ​​صحبت می کند. Google “درک زبان جدید” خود را اعتبار می داند تا بتواند چرخ فلک مرتبطی را ارائه دهد که ترکیبی از دو جستجو اخیر در ایده های بیشتر برای شما باشد. نحوه مشاهده آن در اینجا است:

مردم هم می پرسند. در اینجا دوباره ، مردم نیز می پرسند ویژگی جدیدی نیست. اما آنچه گوگل در داخل آن انجام می دهد با اینكه می تواند زمینه جستجوهای شما را بفهمد بسیار جالب است. گوگل گفت: “قبل از معرفی این ویژگی ها ، اگر” چگونگی ساخت پنکه دستمال سفره “را جستجو می کردید ، Google ممکن است با نشان دادن س questionsالات مشابهی از جمله” چگونه دستمال مخروطی درست می کنید؟ “به شما در کشف اطلاعات اضافی کمک کرده است. اما اکنون ، Google “می تواند سوالات مرتبط تری را نیز در بخش” مردم همچنین می پرسند “مانند” چگونه بوقلمون را از یک دستمال پارچه ای درست می کنید؟ ” اکنون ، پس از جستجوی دستورالعمل های بوقلمون ، نتایج جستجوی پیشرفته شما می تواند به شما کمک کند پیگیری های مربوطه را سریعتر انجام دهید و منظره جدول شکرگذاری خود را در سطح بالاتری قرار دهید. ” این چیزی است که به نظر میرسد:

مطالب مرتبط  به همین دلیل است که شما باید در SMX شرکت کنید

چرا اهمیت می دهیم Google در گذشته اظهاراتی در مورد این ویژگی های جستجو به ما داده است ، اما این اولین بار است که Google در مورد آنها می نویسد. علاوه بر این ، در حالی که برخی از ویژگی ها 100٪ جدید نیستند ، آنچه ممکن است جدیدتر باشد این است که این ویژگی ها به مدل های درک زبان نسبتاً جدیدی (شاید مانند BERT) متکی به خاص استفاده از زمینه مکالمه متکی باشند.

این پست که Google برخی از ویژگیهای جستجوی زمینه را در متن قرار داده است ، اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top