Google برای کسب و کار من گزارش عملکرد جدید را راه اندازی می کند

thumbnail

Google اکنون گزارش های عملکرد جدید را در بخش بینش Google My Business ارائه می دهد. مدت هاست که این گزارش های جدید با اشاره به آن در ماه آگوست و سپس ماه گذشته ارائه شده است. اما اکنون این گزارش ها برای دسترسی و آزمایش شما زنده هستند.

چه شکلی است برای دسترسی به گزارشات ، به نمایه Google My Business وارد شوید و روی “اطلاعات آماری” کلیک کنید. در بالای صفحه ممکن است پیامی را ببینید که “بینش شما در حال حرکت است”.

سپس هنگامی که بر روی “دیدن عملکرد جدید پروفایل” کلیک می کنید باید صفحه ای شبیه این را ببینید:

سنجه ها معیارهای ارائه شده در اینجا تعداد تماس ها و پیام های دریافتی شما را در یک بازه زمانی 6 ماهه نشان می دهد. Google همچنین داده ها را براساس ماه رسم می کند. در زیر آن همچنین جستجوگران انجام شده برای جستجوگران برای یافتن لیست کسب و کار Google در جستجوی Google و Google Maps به شما نشان داده می شود.

مطالب مرتبط  SEL 20200904

نتایج معیارهایی مانند کلیک وب سایت و دستورالعمل های رانندگی آغاز شده را از دست داده اند. همچنین اگر آنها شما را در جستجوی Google در مقابل در Google Maps پیدا کرده اند ، مانند گزارش فعلی Google Insights به شما نشان نمی دهد. گزارش ها نمای عکس و کیفیت آن عکس ها و موارد دیگر را به شما نشان نمی دهند.

مطالب مرتبط  20201116 SEL مختصر

Google یک سند راهنمای جدید در مورد این تغییرات در اینجا آورده است.

چرا اهمیت می دهیم نکته مثبت این است که این گزارش های جدید به شما 6 ماه داده می دهد ، یعنی دو برابر بیشتر از 3 ماه داده ای که تاکنون بدست آورده ایم. اما همانطور که در بالا ذکر شد برخی از داده های داده وجود ندارد.

به نظر می رسد این نسخه اولیه است و امیدوارم وقتی زمان آن فرا می رسد که گزارش عملکرد را جایگزین گزارش بینش کند ، تمام نقاط داده به سیستم عامل جدید منتقل شوند.

پست Google My Business گزارش عملکرد جدیدی را ارائه می دهد اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top