Google برای انتقال ابزار آزمایش داده داده به ساختار schema.org

thumbnail

در ماه ژوئیه ، گوگل اعلام کرد که پس از انتشار ابزار Rich Results Test از نسخه بتا ، ابزار آزمایش داده های ساختاری را منسوخ می کند. جامعه جستجوگرها از اخبار راضی نبودند و گوگل گوش فرا داد و تصمیم گرفت که این ابزار را حفظ کند اما آن را به schema.org منتقل کند.

Google گفت “ما نظرات شما را شنیده ایم” و این “متمرکز کردن ابزار آزمایش داده داده ساختار یافته و انتقال آن به یک دامنه جدید در خدمت جامعه schema.org تا آوریل 2021 است.”

ابزار نتایج غنی. ابزار نتایج غنی در سایت خود Google قرار دارد ، طراحی و نگهداری می شود تا انواع نتایج غنی از جستجوی Google را به شما نشان دهد. Google گفت “برای آزمایش مارک خود برای انواع نتایج غنی از جستجوی Google ، می توانید به استفاده از آزمون نتایج غنی ادامه دهید.”

مطالب مرتبط  تست های Google نشانگر داده های Analytics در کنسول جستجو با "Insights"

ابزار تست داده ساختار یافته. با این حال ، Google ابزار آزمایش داده های ساختاری را از دامنه خود Google و به schema.org منتقل خواهد کرد. Google گفت “برای پشتیبانی بهتر از استانداردهای باز و تجربه توسعه ، ما دوباره ساختار ابزار آزمایش داده را متمرکز کرده و آن را به آوریل 2021 به یک دامنه جدید در خدمت جامعه schema.org منتقل می کنیم.” گوگل توضیح داد که “هدف اصلی این ابزار بررسی نحو و انطباق نشانه گذاری با استانداردهای schema.org خواهد بود.” با این حال ، با جلو رفتن ابزار آزمایش داده ساخت یافته دیگر انواع نتایج غنی از جستجوی Google بررسی نمی شود.

مطالب مرتبط  چگونه استراتژی های SEO و PPC می توانند در جهت دستیابی به اهداف تجاری با یکدیگر همکاری کنند

چرا اهمیت می دهیم به نظر می رسد این مصالحه ای درست است که Google هر دو ابزار را برای اهداف مختلف در مکانهای مختلف نگه دارد. همانطور که گوگل در ابتدا گفته بود ، این ابزار از بین نخواهد رفت ، اما هدف از این ابزار بررسی نحو و انطباق نشانه گذاری با استانداردهای schema.org است و مربوط به این نیست که Google چگونه این نتایج را در جستجوی Google نشان می دهد.

پست Google برای انتقال ابزار آزمایش داده های ساختار یافته به schema.org اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top