Google اکنون از طرح جزئیات حمل و نقل برای نتایج محصول پشتیبانی می کند

thumbnail

گوگل اعلام کرد که اکنون از نشانه گذاری طرح جدید برای نتایج محصول ، به طور خاص از نشانه گذاری shippingDetails schema.org پشتیبانی می کند. با استفاده از این علامت گذاری ، می توانید جزئیات مربوط به هزینه و زمان تحویل پیش بینی شده را در اطراف گزینه های حمل و نقل به صورت کالا به محصول اضافه کنید.

در جستجوی گوگل چه شکلی است. وقتی طرح ارسال جزئیات را اضافه می کنید و Google تصمیم می گیرد آن را نشان دهد ، Google می تواند آن هزینه ها و گزینه های ارسال را در قسمت نتایج محصول نشان دهد. در اینجا یک تصویر از تصویر است:

این جزئیات حمل و نقل را براساس موقعیت جستجوگر و سیاست های حمل و نقل شرکت شما نشان می دهد.

مطالب مرتبط  خریدهای بازرگانی: قبل از انتخاب سکوی بعدی تجارت الکترونیکی خود ، چه مواردی را باید در نظر بگیرید

این کجا را نشان می دهد؟ گوگل گفت که این جزئیات حمل و نقل می تواند در برگه های نمای کلی و فروشگاه ها برای یک نتیجه محصول خاص ظاهر شود.

این مورد در حال حاضر فقط در ایالات متحده ، به انگلیسی و در دستگاه های تلفن همراه موجود است.

چگونه علامت گذاری را اضافه کنم؟ Google گفت واجد شرایط این پیشرفت است ، اضافه کنید OfferShippingDetails داده های ساختاری خصوصیات مورد نیاز شامل shippingDestination shippingDestination.addressCountry است. خصوصیات پیشنهادی عبارتند از:

برای مثالهای بیشتر در مورد چگونگی مدل سازی حمل و نقل رایگان ، سرویسهای متعدد و مناطقی که به آنها ارسال نمی کنید ، بهترین روشهای جزئیات حمل و نقل را مرور کنید.

نمی خواهید از طرحواره استفاده کنید؟ اگر ترجیح می دهید از طرحواره استفاده نکنید ، می توانید برای مدیریت این مسئله از Google Merchant Center استفاده کنید. فقط تنظیمات حمل و نقل خود را در Google Merchant Center پیکربندی کنید.

مطالب مرتبط  استراتژی های تلویزیونی متصل برای جذب خریداران با وضوح سال نو

چرا اهمیت می دهیم این روش به کسانی که از Google Merchant Center استفاده نمی کنند روشی مشخص و مشخص برای برقراری اطلاعات جزئیات حمل و نقل برای کالاهایی که در وب سایت خود دارند ، می دهد. بنابراین دیگر نیازی نیست که از Google Merchant Center برای برقراری ارتباط گزینه های حمل و نقل استفاده کنید و شاید مدیریت این کار با استفاده از طرحواره در مقایسه با Google Merchant Center برای شما آسان تر باشد.

پستی که Google اکنون از طرح جزئیات حمل و نقل برای نتایج محصول پشتیبانی می کند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top