Google اعلان ساعت آخرین به روز شده را به پروفایل GMB اضافه می کند

thumbnail

نمایه Google برای کسب و کار من (GMB) اکنون نشان می دهد که ساعت کاری آخرین بار به روز شده است. یک تغییر کوچک اما مهم ، تقریباً دو هفته پیش اتفاق افتاد.

تست نیست. برخی از جستجوگرها وقتی برای اولین بار ظاهر شدند این را به عنوان آزمایشی تعبیر کردند ، اما من امروز با گوگل تأیید کردم که اینگونه نیست. در مثالهای زیر – هر دو مکان فروشگاه های خرده فروشی لندن هستند – اطلاعات ساعت شامل اعلان می باشد: “توسط کسب و کار به روز شده” و اینکه اخیراً.

نمایه هایی که نشان می دهد چگونه ساعت کاری اخیراً به روز شده است

به نظر می رسد یک تغییر جهانی است. با این حال ، من در یافتن مثالهای ایالات متحده مشکل داشتم.

یلپ این کار را در ماه ژوئن انجام داد. Yelp یک ویژگی “آخرین به روز شده” مشابه و سایر اطلاعیه ها و ابزارهای COVID-19 را برای صاحبان مشاغل در ماه ژوئن معرفی کرد. هدف بارز این اعلان ، اطمینان بیشتر کاربران به اطلاعات ارائه شده است.

حتی با توجه به اینکه GMB به قابلیت های معاملاتی بیشتری افزوده است ، با توجه به چندین منبع داده شخص ثالث ، تماس ها به مشاغل محلی رو به افزایش است. این امر تا حدی به این دلیل است که مردم به دنبال تأیید در دسترس بودن محصول و اطلاعات مربوط به ساعت فروشگاه هستند که یا بصورت آنلاین در دسترس نیستند یا به صورت دقیق درک نمی شوند.

مطالب مرتبط  چگونه برندها می توانند با هدف کار کنند و با تغییر مشاغل به سمت بازگشایی ، تغییر را تحمل می کنند

نزدیک من مثل همیشه مهم است. با وجود رشد سه رقمی تجارت الکترونیکی در بسیاری از مقوله ها ، مصرف کنندگان بیشتر از هر زمان دیگری به خرید محلی علاقه مند هستند. این مطابق با داده های نظرسنجی از Accenture و Nextdoor است. معنای “خرید محلی” در حال حاضر ، صرف هزینه با مشاغل ریشه دار در جوامع محلی ، اعم از آنلاین یا آفلاین است.

یکی دیگر از شاخص ها ، داده های Google Trends نشان می دهد که نمایش داده شد “در نزدیکی من” واقعاً در طول دوره قفل شدن و “پس از قفل” کاهش نیافته است.

نمایش داده شدگان جستجو نزدیک من ثابت هستند

چرا اهمیت می دهیم در طول همه گیری ، گوگل ابزارهای بی شماری را برای صاحبان مشاغل برای کمک به زنده ماندن و برقراری ارتباط خدمات و اطلاعات جدید به مشتریان و آینده نگاران معرفی کرد. Yelp ، Facebook ، Nextdoor ، TripAdvisor و دیگران کارهای مشابهی انجام داده اند.

مطالب مرتبط  Google نشان دادن مشكلات مشق شب در نتایج جستجو را تأیید می كند

اما دیوانگی های بسته ، بسته COVID-19 برخی از اطلاعات پروفایل را غیرقابل اعتماد جلوه داده است (اطلاعات مربوط به ساعات فروشگاه) به ویژه تماس های تلفنی را به فروشگاه ها و رستوران های محلی وادار می کند. این تغییر کوچک می تواند فشار را بر روی تلفن تسکین دهد و اعتماد به نفس بیشتری را نسبت به اطلاعات دقیق مشخصات GMB فراهم کند.

با این وجود ، اخیراً می تواند مسئله ای شود. اگر اطلاعات بیش از یک ماه قبل به روز شده باشد ، آیا آن را “رد صلاحیت” می کند. آیا این خیلی قدیمی است؟ و پس از همه گیری ، آیا Google باید این ویژگی را حذف کند زیرا “بروزرسانی قدیمی” به تجارت آسیب می رساند؟ اگر این ویژگی در سال 2021 باقی بماند ، شغلها ممکن است برای حفظ ادراک از صحت ، ساعات خود را به روز کنند.

پست Google اعلان «آخرین ساعت به روز شده» را به پروفایل GMB اضافه می کند برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top