Google ابزار پیوند disavow را به Search Search Console جدید منتقل می کند

thumbnail

یک سال پس از تعطیل شدن رسمی نسخه قدیمی کنسول جستجوی Google ، این نسخه موجود است اعلام کرد در توییتر که ابزار پیوند disavow را از کنسول جستجوی قدیمی به کنسول جستجوی جدید منتقل کرده است.

Google گفت “امروز ما در حال انتقال ابزار پیوندهای Disavow به رابط کنسول جستجوی جدید هستیم.”

ابزار پیوند disavow کجاست. مکان جدید ابزار پیوند disavow اکنون در https://search.google.com/search-console/disavow-links است. پیش از این در https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main واقع شده بود. به نظر می رسد هر دو URL هنوز کار می کنند اما من گمان می کنم Google URL قدیمی را به آدرس جدید هدایت کند.

چه چیز جدیدی است حقیقت این است که ، تغییر بزرگ مکان جدید است. اما گوگل همچنین رابط کاربری این ابزار را بروزرسانی کرد ، اکنون می توانید یک فایل disavow را به عنوان یک فایل متنی بارگیری کنید و گزارش های جدیدی برای خطاهای گزارش شده وجود دارد که دیگر محدود به 10 خطا نیست.

چرا از ابزار disavow link استفاده کنید اگر نگران هستید که پیوندهای نامناسبی به سمت سایت خود داشته باشید که ممکن است منجر به آسیب رساندن به عملکرد سایت شما در جستجوی Google شود ، می توانید لیستی از URL ها یا دامنه هایی را که دوست دارید Google آنها را نادیده بگیرد به Google ارائه دهید. این کار را می توان برای اقدامات دستی انجام داد ، اما به احتمال زیاد برای مسائل الگوریتمی نیازی به آن نیست – از آنجا که گوگل فقط پیوندهای بد را نادیده می گیرد ، در مقابل برای آنها الگوریتمی مجازات نمی شود.

مطالب مرتبط  مطالعه: مقایسه داده های 8 ابزار SEO

Google نوشت: “اگر بخاطر پیوندهای غیرطبیعی علیه سایت خود اقدامی دستی انجام داده اید ، یا اگر فکر می کنید به دلیل داشتن پیوندهای پولی یا طرح های پیوندی که دستورالعمل های کیفیت ما را نقض می کنند ، یک سایت دریافت خواهید کرد ، از سایت دیگر بخواهید این پیوندها را حذف کند. اگر نمی توانید این پیوندها را حذف کنید ، با استفاده از این ابزار آن سایت ها را رد کنید. ”

قبل از. این چیزی است که ابزار قبلا به نظر می رسید:

بعد از. این ابزاری است که اکنون به نظر می رسد:

مطالب مرتبط  تاکتیک های پیشرفته برای بهینه سازی برچسب عنوان SEO

اطلاعات بیشتر. ابزار پیوند disavow فقط 8 سال پیش ، در سال 2012 در Search Console راه اندازی شد. بنابراین ویژگی نسبتاً جدیدی برای استانداردهای Search Console است. اما در طول این سالها ابزاری بحث برانگیز بوده است. در صورت استفاده از آن ، چه زمانی از آن استفاده می کنید ، چگونه باید از آن استفاده کنید و آیا Google از لیست ها برای آسیب رساندن به سایت ها استفاده می کند. پاسخ این است که ، اگر نمی توانید از یک اقدام دستی مربوط به پیوندهای غیر طبیعی که به وب سایت شما نشان می دهند خارج شوید ، فقط باید از آن استفاده کنید.

چرا اهمیت می دهیم بسیاری از سئوکاران و شرکت های سئو از ابزار disavow استفاده می کنند. دانستن اینکه مکان تغییر کرده مهم است و درک تغییرات کوچکی که Google با این مهاجرت در این ابزار ایجاد کرده نیز مهم است.

نوشته Google ابزار پیوند disavow را به کنسول جستجوی جدید منتقل می کند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top