COVID در حال تسریع در تبدیل تبلیغات تلویزیونی به یک رسانه قابل آدرس است

thumbnail

هنگامی که صحبت از هدفگذاری و انتساب آگهی می آید ، تلویزیون متصل (CTV) از هر نظر تلویزیون سنتی را ضرب و شتم می کند. با این حال ، از منظر تبلیغ کننده ، این چالش یکی از مقیاس ها بوده است. اکنون به نظر می رسد که به سرعت در حال تغییر است.

CTV ، از جمله OTT (با جریان برتر) ، سالهاست که به طور مداوم در حال رشد است. اما COVID-19 همه چیز را بطور قابل توجهی تسریع کرده است.

برای نزدیک شدن آن آماده است. مدیر عامل شرکت Simpli.fi Frost Prioleau به عنوان شواهدی از رشد این صنعت به سکوی خودش اشاره می کند. “ما تاکنون در سال 2020 بیش از 20،000 کمپین CTV را برای بیش از 5،900 تبلیغ کننده منحصر به فرد اجرا کرده ایم.” این رشد 43٪ در سال گذشته در تعداد کمپین ها و 17٪ افزایش تبلیغ کنندگان است.

وی اظهار داشت: “آنها به دنبال هدف می آیند و در انتساب قرار می گیرند.” تبلیغ کنندگان ، به خصوص مارک ها ، CTV را دوست دارند زیرا تأثیر بصری و عاطفی بالقوه تلویزیون را با اندازه گیری رسانه های دیجیتال ارائه می دهد.

منبع: نظرسنجی مصرف کنندگان Deloitte (2020)

هدف گذاری دقیق و انتساب. Prioleau tout CTV توانایی هدف قرار دادن و تقسیم مخاطبان مخاطب با استفاده از داده های جمعیتی و اقتصادی خانواده و همچنین داده های رفتاری و قصد مبتنی بر مکان را دارد. هدفگذاری می تواند کلی یا دقیق باشد و بر اساس رفتار واقعی انجام شود. کمپین ها را می توان به صورت آنلاین یا خاموش ردیابی کرد ، از جمله ترافیک وب سایت ، تبدیل تجارت الکترونیکی و بازدید از فروشگاه های فیزیکی.

مطالب مرتبط  4 راه برای سرعت بخشیدن به سایت Shopify

مانند همه هدف گیری دقیق ، ممکن است برای مصرف کنندگان نگران کننده باشد ، اما اگر شما یک بازاریاب باشید ، بسیار قانع کننده است. (Prioleau می گوید که حریم خصوصی مصرف کننده در سیستم عامل محافظت می شود.)

Prioleau همچنین توضیح می دهد که تبلیغ کنندگان همچنین می توانند براساس نوع دستگاه و اندازه صفحه نمایش مورد نظر خود را هدف قرار دهند: مانیتورهای بزرگ (تلویزیون) ، رایانه های شخصی و دستگاه های تلفن همراه. بازاریابان می توانند صفحه نمایش و انواع دستگاه را نیز از بین ببرند. وی به من گفت كه تبلیغ كنندگان تلویزیون سنتی تمایل دارند كه از صفحه بزرگ حمایت كنند ، در حالی كه “تبلیغ كنندگان دیجیتال صفحه نمایش های كوچكتری را می خواهند.”

رشد اشتراک و خستگی. طبق نظرسنجی مشاوره Deloitte ، مصرف کنندگان تعداد اشتراک های سرگرمی و ویدئویی OTT را که در طول COVID-19 برای آنها پرداخت می کنند ، افزایش دادند. تقریباً 80٪ از مصرف کنندگان ایالات متحده گزارش داده اند که حداقل یک اشتراک ویدیویی دارند ، در مقایسه با 73٪ قبل از برخورد کروناویروس.

اما بازار پخش CTV / OTT نسبت به تلویزیون کابلی متفاوت و بی ثبات است. نرخ مصرف بیشتر و مکرر از خستگی مشترکان وجود دارد زیرا مصرف کنندگان “خستگی اشتراکی” را تجربه می کنند. این امر با افزایش تعداد استودیو ها و شبکه ها ، سرویس های پخش اختصاصی را افزایش داده است.

مطالب مرتبط  20201001 SEL مختصر

برای برخی از افراد ، پاسخ به خستگی اشتراك ، مطالب با یارانه تبلیغ است. Deloitte دریافت که کاربران CTV میزان تبلیغات و تحمل تبلیغ متفاوتی را نشان می دهند ، هرچند اکثریت آنها علاقمند بودند.

کمی بیش از یک سوم (35٪) مخاطبان ، به ویژه کاربران جوان ، هیچ تبلیغی نمی خواهند. بینندگان قدیمی تر (Boomers Baby و مسن تر) یک مدل تبلیغی را فقط به اشتراک های تبلیغی رایگان تبلیغی ترجیح می دهند. با این حال ، همه مصرف کنندگان تحمل تبلیغات بین هفت تا 14 دقیقه در ساعت دارند. پس از آن ، آنها تنظیم می کنند ، “Deloitte توضیح داد.

چرا اهمیت می دهیم سالهاست که بازاریابان درباره “تلویزیون خطاب” صحبت می کنند. به شکل OTT / CTV رسید. اکنون مقیاس تلویزیون سنتی نیز رسیده است. این فشار بیشتر یا به اصطلاح تلویزیون خطی را به عنوان هدف گیری و انتساب بهتر و احتمالاً قیمت گذاری بهتر و راندمان بیشتر فشار می آورد ، تبلیغ کنندگان بیشتر مارک را به سمت CTV جلب می کنند.

افزایش اندازه مخاطبان CTV و موجودی تبلیغاتی موجود ، توجه بسیاری از تبلیغ کنندگان را در Q2 به خود جلب کرد. اما هنوز هم ممکن است یک مزیت زودهنگام برای کسانی که به آنجا می روند منتقل شود ، نه اینکه منتظر بمانند تا اینکه رقابت بیشتر شود تا با CTV آزمایش کنند.

پست COVID در حال تسریع در تبدیل تبلیغات تلویزیونی به یک رسانه آدرس دار است که برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top