Bing Webmaster Tools یک تستر جدید robots.txt می کند

thumbnail

Bing ویژگی جدیدی به ابزار جدید Bm Webmaster Tools اضافه کرده است: یک آزمایش کننده robots.txt. این ویژگی ای است که بینگ قبل از سال 2009 در این ابزار داشت اما از ده سال گذشته پشتیبانی آن را کاهش داد. حالا برگشته و بهتر است.

از کجا می توانم به آن دسترسی پیدا کنم؟ در اینجا می توانید به تستر جدید robots.txt در ابزارهای جدید Bing Webmaster دسترسی پیدا کنید. از آنجا می توانید یک URL وارد کنید تا ببینید چگونه BingBot URL را واکشی می کند.

چه شکلی است؟ در زیر تصویری از ابزار آورده شده است. URL را وارد کنید ، آن را با ربات BingBot و Bing Ad قرار دهید و همچنین ببینید که تفاوت فایل robots.txt از HTTP تا HTTPS متفاوت است:

مطالب مرتبط  آیا اپل در مورد جستجو واقعی است و قصد دارد Google را به کار بگیرد؟

جزئیات بیشتر. در سند راهنمایی بینگ آمده است كه این “Robots.txt Tester” به وب مسترها كمك می كند تا پرونده robots.txt خود را تجزیه و تحلیل كنند و موضوعاتی را برجسته كنند كه مانع از بهینه شدن آنها توسط بینگ و سایر روبات ها شود. ”

Fabrice Canal از تیم بینگ به ما گفت، “ما آزمایشگرهای قدیمی robots.txt خود را احیا و تقویت کردیم.” كانال توضيح داد كه اين ويژگي سالها قبل بود كه شركت دوباره به دنيا آورد و بهتر شد.

مطالب مرتبط  Google به زنجیره های خرده فروشی اجازه می دهد تا از طریق APB GMB در مقیاس ارسال کنند - آیا آخرین ارسال آن پس از COVID خواهد بود؟

Google همچنین ابزاری مشابه دارد ، می توانید در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

چرا اهمیت می دهیم اکنون می توانید ببینید که چگونه BingBot محتوای شما را می بیند. اگر شما نیاز به حل مشکل در فهرست بندی یا رتبه بندی با بینگ دارید ، این یکی از ابزاری است که می توانید به مجموعه ابزار خود اضافه کنید تا ببینید چگونه Bing می تواند به صفحات شما دسترسی پیدا کند.

The post Bing Webmaster Tools یک تستر جدید robots.txt می شود برای اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top