Bing Webmaster Tools درخواستهای خزیدن ، خطاهای خزنده و صفحات فهرست شده را به گزارش عملکرد اضافه می کند

thumbnail

Microsoft Bing معیارهای جدیدی را در گزارش Bing Webmaster Tools به گزارش عملکرد جستجو اضافه کرده است. معیارهای جدید شامل درخواست های خزیدن ، خطاهای خزیدن و صفحات ایندکس شده است – همه آنها در واقع به طور مستقیم با عملکرد نتایج جستجوی شما در Microsoft Bing ارتباط ندارند.

Frank Sandtmann ، یک خواننده ، امروز صبح این ویژگی جدید را به ما اطلاع داده و واقعاً جدید است. ما اطلاعیه ای در این باره از طرف مایکروسافت نمی بینیم. همچنین در اسناد فعلی مایکروسافت این سه معیار جدید ذکر نشده است.

چه شکلی است در اینجا یک تصویر از نمودار جدید است که این معیارهای جدید ، درخواست های خزیدن ، خطاهای خزنده و صفحات فهرست شده را ترسیم می کند.

مطالب مرتبط  به روزرسانی اصلی Google May 2020 تمام شده است

در اینجا به نظر می رسد که وقتی مایکروسافت این کار را در فوریه 2020 راه اندازی کرد به نظر می رسید.

مایکروسافت در سال 2020 معیار “موقعیت متوسط” را اضافه کرد اما درخواست های خزنده ، خطاهای خزنده و صفحات ایندکس اخیراً اضافه شده است.

چرا داده ها را در این گزارش بخزید و فهرست کنید. Bing گزارشات مربوط به خزیدن و گزارش سازی نمایه را در مناطق دیگر قرار داده است ، مانند گزارش نقشه سایت ، کنترل خزیدن و ابزار بازرسی URL. اما اکنون می توانید به مرور مرور کنید که Bing چگونه سایت شما را خزنده و ایندکس می کند و آیا خطاهایی وجود دارد. این همه داده ها را در یک مکان قرار می دهد ، که می تواند مفید باشد.

مطالب مرتبط  ابزار تست نتایج غنی Google اکنون از بتا خارج نشده است

چرا اهمیت می دهیم این به مدیران وب سایت ها ، دارندگان سایت ها و ناشران داده های بیشتری می دهد تا وقتی می خواهند عملکرد سایت های آنها را در جستجوی Microsoft Bing درک کنند ، آنها را بررسی کنند. اکنون می توانید به سرعت ببینید که آیا افزایش خطاهای خزنده منجر به افت ترافیک ارگانیک شده است یا خیر. شما می توانید ببینید که آیا افزایش فعالیت خزیدن منجر به افزایش ترافیک آلی می شود. از داده های جدید همیشه استقبال می شود.

پست Bing Webmaster Tools درخواستهای خزنده ، خطاهای خزنده و صفحات فهرست شده را به گزارش عملکرد اضافه می کند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top