Bing Webmaster Tools اکنون داده پیوند رقابتی به شما می دهد

thumbnail

بینگ اعلام کرد این ویژگی جدیدی را برای ابزار backlinks خود در Bing Webmaster Tools وارد کرد. ویژگی جدید “سایتهای مشابه” نامگذاری شده است و به شما امکان می دهد لینک های سایت خود را با سایت دیگری مقایسه کنید.

چگونه به آن دسترسی دارید برای دسترسی به این کار ، به Bing Webmaster Tools وارد شوید ، روی Backlinks و سپس روی برگه “سایتهای مشابه” کلیک کنید. همچنین می توانید با کلیک کردن در اینجا ، مستقیماً به آن بروید.

به نظر می رسد در اینجا یک صفحه نمایش از سایت من ، seroundtable.com قرار دارد که من دسترسی به آن را در ابزارهای Bing Webmaster Tools تأیید کرده ام. من اکنون آن را با این سایت مقایسه می کنم ، که من دسترسی به آن را در ابزارهای بینگ مستر بینگ تأیید نکرده ام.

مطالب مرتبط  از حضور در رویدادهای حضوری در سال 2021 چه احساسی دارید؟ به نظرسنجی کوتاه ما پاسخ دهید

داده های رقابتی. کمی تعجب آور است که بینگ در حال ارائه داده های رقابتی و بدون دسترسی معتبر در Bing Webmaster Tools است. مرورگر قدیمی سایت یاهو این کار را انجام داد ، اما در سال 2011 آن را تعطیل کرد. بینگ این ابزار را که داده های پیوند رقابتی را برای یک دوره زمانی برقرار کرده بود ، مجدداً راه اندازی کرد ، اما مدت کوتاهی بعدا ابزار کاوشگر لینک را بازنشسته کرد.

بنابراین اکنون ما یک ابزار رایگان از موتور جستجو داریم که داده های بک لینک را در مورد رقبا به شما می دهد.

مطالب مرتبط  شورت اجتماعی: YouTube موجودی تبلیغات را گسترش می دهد ، توییتر Fletets و غیره را راه اندازی می کند

چرا اهمیت می دهیم در فضای جستجوگرها ابزارهای لینک بسیاری وجود دارد ، اما در اینجا یکی از آنها به طور مستقیم از موتور جستجو است که نه تنها اطلاعات پیوند سایت شما را به شما می دهد. مانند Google Search Console و Bing Webmaster Tools همیشه ارائه کرده است. اما اکنون بینگ می تواند داده های پیوند سایت هایی را که دسترسی به آنها تأیید نشده است ، به شما نشان دهد.

The post Bing Webmaster Tools اکنون داده پیوند رقابتی به شما می دهد اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top