Bing اکنون می تواند به سؤالات ساده با “بله” یا “نه” پاسخ دهد

thumbnail

شرکت سه شنبه اعلام کرد که بینگ اکنون می تواند پاسخ “بله” یا “نه” را برای برخی از سؤالات خاص بازگرداند. ویژگی جستجوی جدید شامل پاسخ یک کلمه ای و همچنین چرخ فلک گزیده های مربوط به منابع مختلف است.

به نظر می رسد این بهترین نتیجه برای پرسشی بود که “سگ ها می توانند شکلات بخورند” قبل از تغییر.

منبع: بینگ.

نتیجه خلاصه جدید بله / خیر اکنون به نظر می رسد:

همانطور که در بالا مشاهده می شود ، برخی از نمایش داده ها همچنین گزینه ای را برای اصلاح جستجوی پاسخی خاص تر ایجاد می کنند. کلیک بر روی یکی از گزینه های جستجوی تصفیه شده شما را به نتیجه آن سوال می برد ، که ممکن است خلاصه بله / خیر را نیز نمایش دهد. این ویژگی در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا زندگی می کند و در نهایت در بازارهای بیشتری گسترش می یابد.

مطالب مرتبط  در اینجا نحوه استفاده از برنامه ریز شبکه تبلیغات مخاطبان جدید مایکروسافت آورده شده است

چگونه کار می کند در مثال بالا ، مدل سازی زبان طبیعی (NLR) به بینگ این امکان را می دهد که استدلال کند که “شکلات برای سگ ها سمی است” به این معنی که سگ ها نمی توانند شکلات بخورند ، با وجود این که منابع صریح آن را بیان نمی کنند.

برای ایجاد این ویژگی ، بینگ با استفاده از یک الگوی زبان از پیش آموزش دیده شروع به کار کرد که آن را تنظیم کرده است تا دو وظیفه جداگانه و مکمل را نیز انجام دهد: ارزیابی ارتباط گذرهای اسناد در رابطه با جستجوی جستجو ، و ارائه پاسخ قطعی “بله” یا “نه” با مصرف و جمع بندی چندین منبع.

مطالب مرتبط  با Google Analytics 4 آشنا شوید: چشم انداز Google برای آینده تجزیه و تحلیل

چرا اهمیت می دهیم این ویژگی جستجوی جدید پاسخ مختصر و همچنین تعدادی از منابع برجسته در چرخ فلک همراه را در اختیار کاربران قرار می دهد. وب مسترها و سئو ها باید کلمات کلیدی را که در حال حاضر در آن رتبه بندی شده اند به دنبال این ویژگی باشند و از نحوه تغییر برداشت ها و ترافیک آنها با تغییر ، نظارت داشته باشند.

نوشتار Bing اکنون می توانید به سؤالات ساده با “بله” یا “نه” پاسخ دهید برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top