Areej AbuAli ، بنیانگذار SEO در زنان SEO ، جایزه موتور جستجوی زمین را برای پیشرفت و تنوع در ورود به بازار جستجو جستجو می کند

thumbnail

ما خوشحالیم که برنده جایزه افتتاحیه موتور جستجوی زمین برای پیشرفت تنوع و ورود در بازاریابی جستجو را آریج ابوعلی ، بنیانگذار WomenInTechSEO.com اعلام کردیم.

برای کسانی که از مشارکت های آریج آگاه هستند ، تعجب آور نخواهد بود که او سهم زیادی از نامزدها را برای کار و رهبری خود در تأسیس ، ساخت و پرورش جامعه SEO In Tech و حمایت از وی در ایجاد فرصت برای صدای زنان دریافت کرده است. در سراسر صنعت شنیده شود.

Areej کمی بیش از یک سال پیش Women In Tech SEO را تاسیس کرد – ما شما را به خواندن پست سالگرد وی در وبلاگ تشویق می کنیم – با مأموریت ایجاد یک شبکه پشتیبانی برای زنان در زمینه SEO فنی ، بحث ، اشتراک و یادگیری از یکدیگر . او می گوید: “هدف این است كه یكدیگر را به روشی مثبت ، الهام بخش و سودمند توانمند كنیم و به ساختن شبكه و تسریع در حرفه خود كمك كنیم.

تأثیر Women In Tech SEO بر افراد و جامعه SEO بیشتر در هر نامزدی برای Areej شنیده می شود. در اینجا فقط تعدادی از نامزدها به گفته خودشان آورده شده است:

“[Areej] دارد در صنعت Tech SEO جامعه حمایتی برای زنان ایجاد کرد (همچنین از افرادی که در هر نقش سئو به عنوان زن شناخته می شوند استقبال می کند). بیش از 1500 نفر در گروه فیس بوک حضور دارند و همچنین یک جامعه اسلاک نیز وجود دارد. ” Rebekah Dunne ، نویسنده محتوا و عضو گروه گفت.

“امیدوارم تاکنون همه بدانند که Areej زنان خود را در گروههای SEO به طور چشمگیری رشد داده است ، اما آنچه ممکن است ندانید اگر در این گروه ها نباشید این است که چقدر زنان در آنها را تشویق می کند. رویکرد سازمانی وی به ویژه به گروه اسلاک چشمگیر است ، زیرا اطمینان حاصل می کند که هر شخص دیده می شود و همه را به شرکت تشویق می کند. آریج صریحاً صداهای متنوع نژادی را برای سخنرانی در رویدادها ، فرصت های نوشتن و مشاوره درخواست می کند ، و فرصت هایی را برای خود فراهم می کند تا آنها را برای دیگران باز کند (که واقعاً “متنوع” است – نه فقط از همان سخنرانان بارها و بارها س askingال می کند بلکه صداهای جدید می گیرد) ) آریج قابل تحسین است و خستگی ناپذیر کار می کند و او را باید به وضوح شناخت. ” گفت لیندسی مینئو ، متخصص سئو در The Nature Conservancy.

مطالب مرتبط  سؤالات متداول: همه چیز درباره لیست محصولات رایگان و پرداخت شده Google Shopping

کار او با زنان در SEO فناوری به دلیل اینکه به زنان و BIPOC فرصت می دهد اعتبار کار خود را بدست آورند ، شایسته تقدیر است.Jonathan Berthold ، VP مشتری خرید در PathIQ گفت.

فکر نمی کنم کسی برای پیشبرد علت ایجاد تنوع در جستجوگرها بیشتر کار کرده باشد تا این مرحله از Areej ؛ نه فقط با ابتکار TechSEOWomen ، بلکه حمایت و تشویق اقدامات مشابه در سراسر صنعت ، قهرمانی در BIPOC و سایر ابتکارات ” جسیکا پک ، مشاور ارشد تجزیه و تحلیل ، CVS گفت.

“Areej در صف مقدم برابری برای هر کسی که خود را به عنوان یک زن در SEO معرفی می کند ، به ویژه از طریق تاسیس زنان در SEO فنی. او صحبت می کند و از انواع تنوع در سئو پشتیبانی می کند ، و من می دانم که او همیشه این کار را ادامه خواهد داد. او این کار را از طریق مهربانی قلب خود ، و با معنا انجام می دهد ، نه از طریق اتحاد عملی خالی ، کم عمق و خود-ترویج، ” گفت ناتالی آرنی مشاور سئو.

“کار او برای هر دو WomenInTechSEO و صنعت گسترده خارق العاده است. او خستگی ناپذیر برای کمک به اطرافیان خود کار می کند و همچنان یکی از اصیل ترین افراد است، ” مت ویلیامسون ، مدیر SEO در Blue Array گفت.

مطالب مرتبط  Google با ویژگی های جدید خرید ، قابلیت مشاهده موجودی محصولات "نزدیک" را افزایش می دهد

علاوه بر گروه های فیس بوک و اسلک ، این گروه رویدادها و دیدارهایی را برگزار می کند. این وب سایت دارای مصاحبه با بازاریابان و رهبران جستجوی زن است و با هدف تساوی نمایندگی زنان در صف سخنرانان رویداد ، یک مرکز سخنرانان جامعه برای برگزار کنندگان رویدادها برای یافتن بازاریاب های زن با استعدادی که می توانند در مورد طیف وسیعی از موضوعات بازاریابی جستجو از جمله تجزیه و تحلیل صحبت کنند ، محتوا ، روابط عمومی دیجیتال ، سئو محلی ، SEO فناوری و PPC. Areej گفت ، بیش از 120 نمایه بلندگو در 48 ساعت اول راه اندازی مرکز در ماه مه ایجاد شده است.

مستقر در انگلستان ، Areej یک تحلیلگر اطلاعات و جستجوگر اطلاعات عمیقاً باتجربه است و در حال حاضر مدیر SEO در Zoopla است و در آنجا SEO مهندسی و فنی را هدف قرار می دهد.

می توانید Areej را در پیدا کنید توییتر و LinkedIn. زنان در SEO SEO را دنبال کنید توییتر و اگر به دنبال جامعه ای برای زنان در زمینه SEO فنی (بازاریابی دیجیتال) هستید ، برای بحث و گفتگو ، به اشتراک گذاری و یادگیری از یکدیگر ، درخواست عضویت در گروه فیس بوک Women In Tech SEO یا کانال Slack را دارید.

تبریک می گویم ، آریج. جامعه ای که شما گرد هم آورده اید و حمایت و ارزش های شما تأثیرات اساسی برای تک تک زنان در حرفه خود و همچنین در کل صنعت – فقط در طی یک سال – گذاشته است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم که این تأثیر در سالهای آینده به صورت تصاعدی چند برابر می شود.

The post بنیانگذار SEO in Women in Tech Areej AbuAali برنده جایزه موتور جستجوی سرزمین برای جستجوی تنوع و گنجاندن در بازاریابی جستجو اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top