API کنسول جستجوی Google داده های تازه و موارد دیگری به دست می آورد

thumbnail

گوگل به روزرسانی های API کنسول جستجوی Google را اعلام کرد ، پس از اینکه به ما اطلاع داد که این شرکت چند ماه پیش زیرساخت های API را ارتقا می دهد ، اکنون این نسخههای جدید به برخی از ویژگیهای مفید و مفید منجر شده است.

داده های تازه تر. یک سال پیش در سپتامبر گذشته ، Google داده های سریعتر و تازه تری را به گزارش عملکرد کنسول جستجوی گوگل وارد کرد. اکنون با API به روز شده می توان از طریق API به این داده ها دسترسی پیدا کرد.

گوگل توضیح داد که گزارش عملکرد در حال حاضر از داده های تازه پشتیبانی می کند که کمتر از یک روز قدمت دارند. اکنون می توانید از طریق API با عبور از پارامتر درخواست به این داده ها دسترسی پیدا کنید dataState با مقدار تنظیم شده بر روی all.

یک یادآوری که داده های تازه تری که در آن مقدار dataState را روی همه قرار دهید هنوز نهایی نیست. اگر می خواهید فقط داده های نهایی را بدست آورید ، می توانید این پارامتر را با مقدار تنظیم شده رد کنید final یا اینکه آن را رد نکنید و به طور پیش فرض فقط داده های نهایی را دریافت خواهید کرد.

مطالب مرتبط  ویدئو: Ari Nahmani در مورد SEO محلی و تجارت الکترونیکی در جستجوی گوگل

فیلتر خبر. در ماه جولای ، Google یک فیلتر خبر به گزارش عملکرد در Search Console اضافه کرد. اکنون همچنین می توانید مستقیماً در API به این داده ها دسترسی پیدا کنید. با تنظیم مقدار. می توانید به آن دسترسی پیدا کنید searchType پارامتر در درخواست به news.

پشتیبانی از دارایی دامنه. Google همچنین امکان پرس و جو ، افزودن و حذف نقشه های سایت شما را در ویژگی های دامنه اضافه کرده است. Domain Properties روشی برای تأیید کل نام دامنه شما در کنسول جستجوی Google است که در فوریه 2019 راه اندازی شد.

در اینجا نحوه درخواست شما وجود دارد:

GET https://www.googleapis.com/webmasters/v3/sites/sc-domain:example.com/sitemaps

مهاجرت سند کشف. Google همچنین توضیح داد که دیگر از سند کشف وب مسترها پشتیبانی نمی کند. Google گفت “اگر با استفاده از یک کتابخانه API خارجی جستجوی API کنسول را جستجو می کنید یا مستقیماً سند کشف Webmasters API را سyingال می کنید ، باید تماس های API خود را به روز کنید تا تغییرات زیر را شامل شود.”

مطالب مرتبط  دوره استفاده پیش فرض محدود به طور پیش فرض در فیس بوک در تاریخ 1 آگوست به پایان می رسد: نحوه مطابقت با CCPA

چرا اهمیت می دهیم داده های تازه تر عالی هستند و همچنین فیلترها و پشتیبانی بیشتر. بنابراین از این تغییرات استقبال می شود. حذف برخی از پشتیبانی ها نیز مهم است ، اگر اتفاقاً از آن API های قدیمی استفاده می کنید ، مهم است.

بنابراین اکنون می توانید داده های تازه تری از API درخواست کنید ، اما به یاد داشته باشید که این داده ها “نهایی” محسوب نمی شوند و ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند. اگر از API برای هر برنامه یا برنامه نرم افزاری که ساخته اید استفاده می کنید ، مطمئن شوید که در تغییرات جدید API مسلط هستید. همچنین ، ممکن است بخواهید ارائه دهندگان ابزار خود را تشویق کنید تا گزارش خود را با ویژگی های جدید ذکر شده در اینجا افزایش دهند.

پست Google Search Console API داده های تازه ای به دست می آورد و موارد دیگر اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top