API کنسول جستجوی Google برای متوقف کردن پشتیبانی از درخواست های HTTP و JSON-RPC

thumbnail

در سال 2018 ، Google به توسعه دهندگان آگاه شد كه به پشتیبانی از درخواستهای HTTP و JSON-RPC برای API های خود پایان می دهند. امروز گوگل اعلام کرد در Google Webmaster Twitter دسته بندی کنید که به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

درخواست های HTTP و JSON-RPC. گوگل اعلام کرد اگر از API کنسول جستجوی Google استفاده می کنید و درخواست های HTTP و JSON-RPC را دسته بندی می کنید ، به زودی متوقف خواهد شد.

شما ممکن است از این روش استفاده کنید. گوگل خاطرنشان كرد كه “همچنان به درخواست های API كنسول جستجو مانند آن ادامه می دهد”. این بدان معنی است که شما ممکن است از این روش ها استفاده کنید.

مطالب مرتبط  حل یک مسئله قدیمی SEO-PPC: چگونه می توان نام تجاری خود را بر اساس افزایش قیمت پیشنهاد داد

Google به کاربران توصیه می کند “پیاده سازی های شما را بررسی کنند” تا اطمینان حاصل کنند که از درخواست های HTTP و JSON-RPC استفاده نمی کنید.

اعلامیه در اینجا صدای جیر جیر Google وجود دارد:

چرا اهمیت می دهیم بسیاری از آنها از API کنسول جستجوی Google به روش های مختلف برای بهبود کارایی SEO استفاده می کنند. چه گزارش مشتری ، مشکلات ردیابی ، ابزار داشبورد و غیره ، API فوق العاده مفید است. شما نمی خواهید این ابزارها خراب شوند. این موارد بالا است که شاید شما نیاز به بروزرسانی در اجرای API خود داشته باشید تا ابزار و برنامه های شما خراب نشوند.

مطالب مرتبط  شورت های اجتماعی: آینده TikTok ، تبلیغات اصلی Quora ، برنامه های Facebook در فیس بوک

پست API کنسول جستجوی Google برای متوقف کردن پشتیبانی از درخواست های HTTP و JSON-RPC برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top