AMP برای بخش داستانهای برتر Google الزامی نخواهد بود

thumbnail

امروز اعلام کرد که صفحه جدیدی را تجربه کرده و به همراه این Google دیگر نیازی به AMP برای نسخه موبایل بخش Top Stories را در جستجوی Google نخواهد داشت. این اتفاق تا حدودی در سال 2021 رخ نخواهد داد ، اما توجه به این نکته ضروری است که هنگام تعیین آنچه در بخش Top Stories نشان می دهد ، تجربه صفحه مهم خواهد بود.

حالا چه چیزی در داستان های برتر وجود دارد؟ در سال 2016 ، گوگل گفت فقط صفحات AMP می توانند در نسخه موبایل Google از داستانهای برتر در جستجو نشان دهند. همین اواخر ، Google به برخی ارائه دهندگان اخبار محلی برای داستانهای مرتبط با COVID-19 اجازه داده است این نیاز را دور بزنند.

وقتی این صفحه تجربه در سال 2021 به صورت زنده ادامه یابد ، Google دیگر نیازی به AMP برای بخش اخبار برتر داستان ندارد. فقط باید مطمئن شوید که صفحات شما از نظر نمرات صفحه تجربه به خوبی انجام می شوند.

AMP هنوز هم می تواند در داستان های برتر نشان دهد. AMP پس از این بروزرسانی ، می تواند و هنوز هم در بخش Google Stories نمایش داده می شود. در واقع ، رودی گلفی Google به ما گفت که اکثر صفحات AMP در حال حاضر بسیار خوب در بین همه عوامل تجربه صفحه عملکرد دارند. اما اگر AMP ندارید ، آن صفحه های غیر AMP اکنون می توانند در Top Stories نیز رتبه خوبی کسب کنند.

مطالب مرتبط  8 به روزرسانی عمده الگوریتم گوگل ، توضیح داده شده است

گوگل نوشت: “وقتی ما به روزرسانی رتبه بندی تجربه صفحه را از بین می بریم ، معیارهای واجد شرایط بودن تجربه Top Stories را نیز به روز خواهیم کرد. AMP دیگر لازم نیست که داستان ها در داستان برتر در تلفن همراه نمایش داده شوند. برای هر صفحه باز خواهد شد. “

گوگل افزود ، “در کنار این تغییر ، علاوه بر بسیاری از عوامل ارزیابی شده ، تجربه صفحه به یک عامل رتبه بندی در Top Stories تبدیل می شود. مانند گذشته ، صفحات باید واجد شرایط بودن خط مشی های محتوای Google News باشند. صاحبان سایت که در حال حاضر صفحات را به عنوان AMP یا با نسخه AMP منتشر می کنند ، هیچ تغییری در رفتار مشاهده نخواهند کرد – نسخه AMP همان چیزی است که از Top Stories مرتبط است. “

مطالب مرتبط  بینگ به صفحات نتایج جستجو CDC coronavirus self checker chatbot را اضافه می کند

چرا اهمیت می دهیم این تغییر باعث می شود که ناشران بیشتری بتوانند در بخش Top Stories در تلفن همراه ظاهر شوند. این یعنی رقابت بیشتر برای ترافیک و کلمات کلیدی شما. اما این بدان معنی است که شما می توانید صفحات غیر AMP خود را بهینه کنید تا در بخش Top Stories های موبایل به خوبی انجام شود و از رقبای خود که احتمالاً تصمیم به استفاده از AMP گرفته اند استفاده کنید. همچنین این بدان معناست که اگر از استفاده از AMP و حفظ صفحات AMP متنفر نیستید ، می توانید با آنها کنار بیایید و صفحات موبایل معمولی خود را در بخش Top Stories قرار دهید.

یادآور؛ امروز امروز زنده نیست ، تا حدودی در سال 2021 وقتی گوگل به روزرسانی صفحه جدید تجربه را اجرا می کند ، زنده نمی ماند.

پست AMP لازم نیست برای بخش Stories برتر Google برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top