99٪ از مشکلات نمایه سازی Google به طور کامل برطرف شد

thumbnail

گوگل دارد ارسال شده یک بروزرسانی دیگر در مورد مشکلات نمایه سازی با نمایه سازی تلفن همراه و متعارف سازی. از چهارشنبه گذشته ، 14 اکتبر 2020 ، مسئله نهایی نمایه سازی ، خارج از “موارد لبه” جزئی ، حل شده است.

صورتحساب. Google گفت: “به روزرسانی نهایی: چهارشنبه گذشته ، با حدود 99٪ از URL ها بازیابی شده ، مسئله متعارف حل شد. ما انتظار داریم که موارد لبه باقیمانده طی یک یا دو هفته دوباره بازسازی شود. “

تاریخ. به روزرسانی وضعیت قبلی در تاریخ 9 اکتبر بود ، جایی که گوگل گفت اشکال نمایه سازی تلفن همراه اکنون 99٪ برطرف شده است ، تقریباً تمام URL ها بازیابی می شوند.

مطالب مرتبط  SEL 20200428

در آن مرحله ، اصلاحیه مسئله متعارف فقط 55٪ در آن نقطه برطرف شد. اکنون 99٪ ثابت شده است.

دو هفته دیگه گوگل گفت حدود دو هفته دیگر زمان دارد تا 1٪ موارد لبه حل شود. Google در مورد این مسئله به روزرسانی وضعیت دیگری ارائه نخواهد کرد.

درخواست نمایه سازی به حالت تعلیق درآمد. Google در مورد تعلیق موقت ابزار نمایه سازی درخواست در Search Console به روزرسانی نکرده است. شایعات حاکی از این است که این اشکالات نمایه سازی و تعلیق این ابزار با یکدیگر مرتبط هستند اما گوگل این موضوع را تأیید نکرده است.

مطالب مرتبط  ملاقات های عجیب Google و Firefox همکاری "جستجوی پیش فرض" خود را تمدید می کنند

چرا اهمیت می دهیم برای ثبت این اشکالات نمایه سازی در طول ماه سپتامبر تا 14 اکتبر ، باید گزارش های خود را یادداشت کنید. به این ترتیب می دانید که چرا ممکن است برخی از صفحات از فهرست شده خارج شده و به طور بالقوه شاهد کاهش ترافیک ارگانیک Google باشند.

پست 99٪ از مشکلات نمایه سازی Google به طور کامل برطرف شد اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top