5 چیزهایی که Land Search Engine اکنون می تواند برای تیم شما انجام دهد

thumbnail

در تلاش برای ارائه خدمات به جامعه ما ، تیم ما در اینجا در موتور جستجو می خواهد لیستی سریع از بهترین منابع ما – نکات روزانه ، دارایی قابل چاپ ، فرصت های آموزش مجازی و موارد دیگر – برای کمک به شما و تیم های خود را در آگاهی و توانمندسازی به اشتراک بگذارد. احساس رایگان برای بررسی آنها در زیر!

1 در SMX بعدی با هم ، 23 و 24 ژوئن بصورت آنلاین شرکت کنید

شانس هستند ، شما در حال حاضر از راه دور کار می کنید – شاید برای اولین بار در تاریخ شرکت شما. سازمان خود را متحد کنید ، روحیه را تقویت کنید و تیم های خود را در همان صفحه با یک تجربه آموزشی مشترک – به صورت رایگان دریافت کنید. برای شرکت در جلسات آموزشی 40 + تاکتیکی ، شامل چهار کلمه کلیدی از کارشناسان موتور جستجوگر زمین که می شناسید و به آنها اعتماد دارید ، ماه آینده به صورت آنلاین با ما همراه شوید.

  • چگونه برای ظهور یک Nimbler ، دقیق ، موفق تر بازاریاب PPC ، با جینی ماروین – سردبیر ، موتور جستجو زمین
  • درسهایی از به روزرسانی های الگوریتم گذشته Google و آماده شدن برای موارد بعدی ، با باری شوارتز – ویرایشگر سئو ، موتور جستجو زمین
  • بازاریابی محتوا در مواقع اختلال ، با جورج نگوین – ویراستار دانشیار ، موتور موتور جستجو
  • GMB بعدی: تکامل جستجوی محلی ، با گرگ استرلینگ – ویرایشگر کمک کننده ، موتور موتور جستجو

در مورد SMX Next بیشتر بدانید و تیم خود را در اینجا به صورت رایگان ثبت کنید.

2. روز خود را با بینش های سطح متخصص شروع کنید

مطالب مرتبط  Google به زنجیره های خرده فروشی اجازه می دهد تا از طریق APB GMB در مقیاس ارسال کنند - آیا آخرین ارسال آن پس از COVID خواهد بود؟

Daily Search Land Land Brief یکی از فروشگاههای شما برای هوشمندسازی بازاریابی دیجیتال از طرف کارشناسانی است که به آنها اعتماد دارید. استراتژی جستجوی خود را با نکاتی از تیم تحریریه ما در سطح خود قرار دهید ، از آنچه در عناوین جستجو در دنیای جستجو استفاده می کنید مطلع شوید و به تجزیه و تحلیل موضوعات اصلی بپردازید – همه این موارد مرتب بسته بندی شده است و هر روز هفته به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود … به صورت رایگان. مقالات را علامت گذاری کنید ، به یادداشت برداری از برنامه های مرتب عمل کنید و آنها را در کانال Slack تیم خود پخش کنید تا ثروت را به اشتراک بگذارید! اینجا مشترک شوید

3. برنده یک جایزه موتور موتور جستجو (و یک مهمان در Live With Land Engine Search)

بله شما آن را درست خواندید. اگر شما و تیمتان طلا را در دسته جوایز Land Search Engine Engine خود به خانه آورده اید ، می توانید در Live With Engine Search Land مهمان باشید. به جینی ماروین ، باری شوارتز ، گرگ استرلینگ یا جورج نگوین بپیوندید تا در مورد موفقیت تیم ، استراتژی به کار رفته و آنچه در طول راه آموخته اید صحبت کنید. علاوه بر این که می توانید در موتور جستجو لند لایو مهمان باشید ، در searchengineland.com نیز به نمایش در می آیید ، فریاد فردی را در رسانه های اجتماعی ما به دست می آورید ، یک نشان برنده دیجیتال را برای اضافه کردن به سایت خود و جذابیت های جذاب تر به دست آورید! برجسته ترین کمپین خود را انتخاب کنید از سال گذشته و با استفاده از اینجا آن را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط  روشهای عملی برای پیشبرد تنوع ، عدالت و شمول در سازمان بازاریابی

4. جلسات Live With Search Engine Land را بررسی کنید

بعد از ظهر جمعه جدید ، سریال های پخش وب دارای پانلی از جوانب مثبت در صنعت جستجو است که به سرپرستی یکی از کارشناسان سرزمین موتور جستجو ، در مورد آخرین اخبار ، استراتژی ها و ایده های دنیای جستجوی پرداخت شده و ارگانیک بحث می کند. سؤالات و نظرات خود را بصورت زنده ارسال کنید ، یادداشت بگیرید و یاد بگیرید!

5. دانش SEO و SEM خود را با جداول دوره ای ما به دست آورید

وقت آن است که زرادخانه منابع را بسازیم! این که آیا شما به جستجوگرها ، SEM ، تجارت دیجیتال یا بازاریابی ایمیل (یا شاید شما در هر چهار موردی دچار مشکل شوید) می پردازیم ، یک دارایی آموزشی برای کمک به شما برای پین کردن ، نشانه گذاری ، بارگیری و چاپ دارد. این منابع پر درآمد روشی سرگرم کننده و منحصر به فرد برای کشف عناصر کمپین های موفق هستند ، چه شما یک مبتدی باشید و چه یک متخصص (و آنها هنرهای دیواری بسیار دیدنی و جذاب را ایجاد می کنند). تمام جداول را در اینجا مشاهده کنید:

  • جداول دوره ای PPC
  • جدول دوره ای عوامل SEO
  • جدول دوره ای بازاریابی تجارت دیجیتال
  • جدول دوره ای بهینه سازی و تحویل ایمیل

باز هم ، لطفاً با هرگونه سؤال در مورد مواد فوق ، احساس راحتی کنید [email]. ما برای کمک اینجا هستیم.

The post 5 چیزهایی که موتور جستجو زمین می تواند برای تیم شما انجام دهد همین حالا برای اولین بار در موتور موتور جستجو ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top