4 غذای آماده از درآمد Q1 والمارت برای مارک ها ، بازاریابان تجارت الکترونیک

thumbnail

والمارت آمریكا درآمد كل 134.6 میلیارد دلار را گزارش كرده است كه نسبت به سال قبل 8.6٪ نسبت به سال قبل برای سه ماهه اول سال مالی 2021 افزایش یافته است. گزارش مالی چشمگیر تغییر رویه این شركت در تجارت الكترونیكی و همچنین روند مصرف گسترده تر در طول كورو ویروس است. پاندمی.

خیلی طولانی ، Jet.com

بزرگترین خبر؟ والمارت پس از به دست آوردن Jet.com تازه کار به مبلغ 3.3 میلیارد دلار در سال 2016 ، اعلام کرد که بازار تجارت الکترونیک را خاموش کرده است.

والمارت در سه ماهه اول گزارش سال مالی 2021 خود در روز سه شنبه اظهار داشت: “به دلیل ادامه قدرت برند Walmart.com ، این شرکت Jet.com را قطع خواهد کرد.” “دستیابی به Jet.com نزدیک به چهار سال پیش برای تسریع استراتژی omni ما بسیار مهم بود.”

علیرغم سرمایه گذاری های شیب دار ، Jet.com هیچگاه نتیجه خود را برای جلب مصرف کنندگان یا مارک های تجاری پیدا نکرد. Jet.com با بودجه گسترده VC راه اندازی شد و دیدنی های خود را در هزاره های شهری تنظیم کرد. این کسب و کار برای کمک به والمارت بود تا توانایی های فناوری تجارت الکترونیکی خود را برای رقابت در برابر آمازون شارژ کند. Jet.com طی چندین سال تغییراتی را پشت سر گذاشت و در ابتدا مستقل عمل کرد. والمارت سال گذشته تیم های جت را در تیم های خود ادغام کرد.

تجارت الکترونیکی 74٪ رشد یافت

بحران COVID-19 موجب افزایش تقاضای تجارت الکترونیکی شد. والمارت گزارش داد که فروش تجارت الکترونیکی نسبت به سال گذشته 74٪ افزایش داشته است. این شرکت همچنین در این مدت تقاضا را برای وانت مواد غذایی و خدمات تحویل خود ذکر کرده است.

مطالب مرتبط  SEL 20200717

“در نتیجه بحران سلامتی و قرارهای مربوط به ماندن در خانه ، مشتریان سفرهای خرید فروشگاه را با سبدهای متوسط ​​بیشتری تثبیت کردند و خریدهای بیشتری را به تجارت الکترونیک منتقل کردند.”

والمارت درآمد کسب و کار تجارت الکترونیکی را منتشر نمی کند. این هنوز سودآور نیست ، اما ایالات متحده آمریکا والمارت تلفات کمتری را در تجارت الکترونیکی نسبت به سال گذشته گزارش داد. طبق گزارش وال استریت ژورنال ، این عملیات تجارت الکترونیکی حدود 2 میلیارد دلار از دست داده است.

تمرکز کانال Omni

والمارت اکنون فروشگاه های خود را به عنوان بخش اصلی استراتژی تجارت الکترونیکی خود می بیند که به دنبال ادغام قابلیت های آنلاین و آفلاین است. همانطور که وال استریت ژورنال در ماه دسامبر گزارش داد ، داگ مک میلون ، مدیر عامل والمارت اعلام کرد این غول خرده فروشی به جای مراکز تجارت الکترونیکی و سرمایه گذاری های مستقل به دنبال مراکز تجارت الکترونیکی است.

مکانهای خرده فروشی شبکه به والمارت چندین روش برای تهیه محصولات به مصرف کنندگان می دهد. این شرکت اعلام کرد وانت فروشگاه ، تحویل ، حمل و نقل به منزل و کشتی از سفارشات فروشگاه در کل در سه ماهه قوی بوده است.

این پیشنهادات بخشی از یک روند گسترده تر است. در اوایل این ماه ، ادوبی گزارش داد که سفارشات خرید آنلاین وانت-فروشگاهی (BOPIS) در ماه آوریل بیش از 200٪ نسبت به سال گذشته در ماه آوریل در میان مجموعه داده های خود که شامل هزاران خرده فروش است ، بوده است.

مطالب مرتبط  برای بهتر جستجوگرها ، تمام تخم مرغهای خود را در سبد SEO قرار ندهید

این شرکت همچنین گفت که Marketplace شاهد فروش شدید است. این بازار تجارت الکترونیکی شخص ثالث والمارت است که صفحه ای از آمازون می گیرد ، از جمله برنامه های تبلیغاتی.

تأثیر COVID بر رفتار مصرف کننده

والمارت گفت ، با بسته شدن مشاغل و مصرف کنندگان ایالات متحده ، به سفارشات سرپناه در محل ، “سفرهای سهام” مصرف کننده در اواسط ماه مارس افزایش یافت. والمارت گفت که فروش در نیمه اول آوریل کند شد ، اما هنگامی که بررسی های محرک دولت انجام شد ، سرعت بیشتری گرفت. فروش کالاهای مارس 15.4٪ نسبت به سال گذشته 15.4٪ افزایش یافته ، در حالی که در ماه آوریل شاهد رشد 9.5٪ در مقایسه با فروش بودند. برای مقایسه ، فروش کامپکت فوریه 3.8٪ رشد کرد.

فروش مواد غذایی ، مواد مصرفی ، و دسته بندی بهداشت و سلامتی قوی بود ، در حالی که لباس مخصوصاً نرم بود. این شرکت گفت: لوازم الکترونیکی ، رسانه و بازی ، اسباب بازی ، کالاهای ورزشی و فروش منزل نیز قوی است. صنایع دستی و پارچه ، به ویژه ، شاهد رشد فروش بودند.

والمارت نیز مانند بسیاری از شرکت های دیگر به دلیل عدم قطعیت بیماری همه گیر کروناویر از ارائه راهنمای مالی آینده نگر خودداری کرد. Walmart CFO برت بیگز گفت: “در حالی که محیط کوتاه مدت چالش برانگیز است ، ما برای موفقیت طولانی مدت در یک جهان به طور فزاینده کاملاً مستقر هستیم.”

The post 4 takeaways از درآمد Q1 والمارت برای مارک ها ، بازاریابان تجارت الکترونیک برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top