گوگل Prabhakar Rakhavan را برای هدایت جستجو ، جانشین بن گومس می کند

thumbnail

گوگل روز پنجشنبه چندین تغییر عمده پرسنل را اعلام کرد. آنها شامل جستجو ، مهندسی و تبلیغات و ارتقاء داخلی برخی از جانبازان Google به نقش های جدید هستند: Prabhakar Rakhavan ، جری دیشلر ، جن فیتزپاتریک و بن گومز.

بن گومس از جستجوی به آموزش حرکت می کند

Gomes Google را ترک نمی کند. وی نقش جدیدی را در ارتباط با برنامه های مختلف آموزشی و یادگیری Google به عهده خواهد گرفت: Google for Education ، Google Scholar و جستجوی آموزش و همچنین Google Arts & فرهنگ. گفته می شود که این مناطق با توجه به اهمیت یادگیری از راه دور در پی COVID-19 ، یک اولویت بزرگ برای شرکت است.

به گفته سخنگوی گوگل ، گومز نیز یک مشاور فنی جستجو خواهد بود. گومز به مدت 20 سال در گوگل بوده و از اولین مهندسان اصلی آن بوده است. او همچنین به عنوان “یکی از بنیانگذاران جستجوی Google” توصیف شده است.

Prabhakar Rakhavan رئیس جدید جستجو و دستیاری است

Prabhakar Rakhavan ، که تبلیغات و تجارت را اداره می کرد (از سال 2018) ، بن گومس را به عنوان رئیس جدید جستجو و دستیار جایگزین خواهد کرد. جستجو شامل اخبار ، کشف ، پادکست ها و دستیار Google است. Raghavan سابقه طولانی در جستجو داشت ، که در سال 1995 در IBM روی آن کار کرده بود ، و پس از آن موقعیتی در استنفورد داشت که او اولین دوره را در بخش کامپیوترهای خود در زمینه جستجو آموخت. وی همچنین تألیف یک متن اساسی را در این زمینه انجام داده است.

Rakhavan بعداً پس از پیوستن به شرکت در سال 2005 ، آزمایشگاه تحقیقاتی را در یاهو تأسیس کرد. در سال 2010 ، وی درباره مفهوم “وب چیزها” در برابر “وب اشیاء” (اسناد) صحبت کرد. وی در آن زمان گفت که اکثر قریب به اتفاق پرس و جوهای جستجوی یاهو شامل اسامی هستند و نشان می دهد افراد از جستجوی اطلاعات برای یافتن اطلاعات در مورد دنیای واقعی استفاده می کنند.

Raghavan در سال 2012 به Google پیوست و ابتدا در زمینه جستجوی و مکان های تلفن همراه کار کرد. وی سپس برنامه ها (Gmail ، اسناد ، درایو ، تقویم) را اجرا کرد و در سال 2018 تبلیغات و تجارت را از Sridhar Ramaswamy گرفت که به شرکت سرمایه گذاری سرمایه گذاری Greylock Partners رفت.

جن فیتزپاتریک از نقشه ها / Geo برای مهندسی مرکزی خارج می شود

جن فیتزپاتریک بیش از یک دهه است که با تیم Geo Google همراه بوده و شش سال پیش سرپرستی آن را برعهده گرفته است. او بیش از 20 سال در Google است و به عنوان بخشی از اولین برنامه کارآموزی خود از استانفورد به این شرکت آمد. فیتزپاتریک در دوران تصدی خود در این شرکت در جستجوی ، تبلیغات ، اخبار و خرید فعالیت داشته و تیم تجربه کاربری شرکت را بنیانگذاری کرده است.

نقش جدید فیتزپاتریک اجرای تیم اصلی مهندسی شرکت است که دارای 8000 کارمند است و مسئولیت اصلی سیستم های فنی و زیربنایی شرکت را بر عهده دارد: IT IT ، UX / design ، حساب های Google و حفظ حریم خصوصی. همچنین به ما گفته شد كه تیم وی گسترش خواهد یافت و “برخی از كاركردهای جدید مهندسی شركت” را اضافه می كند.

Geo اکنون توسط لیز رید و دین گلاسگو هدایت می شود.

جری دیچلر رئیس جدید تبلیغات می شود

جری دیشلر بیش از 10 سال در Google Ads کار می کند. این شرکت می گوید که وی در تعیین استراتژی تبلیغات Google در طی این سالها مؤثر بوده است.

دیچلر در سال 2005 به Google آمد و در Google Checkout ، محصول پرداخت اولیه شرکت (اکنون Google Pay) کار کرد. او همچنین در جستجوی محصول (خرید) کار کرد. وی در سال 2009 به آگهی ها منتقل شد و در سال 2013 هدایت تبلیغات تبلیغات را به عهده گرفت. وی بعداً تبلیغات YouTube و سپس تبلیغات روی دارایی های تحت مالکیت و عملیاتی Google (خرید ، مسافرت ، Gmail) را اضافه کرد.

مطالب مرتبط  Google موقعیت خود را برای تسلط بر "اقتصاد O2O" تعیین کرد

او طی سالها مهمان اصلی رویدادهای SMX بوده است.

تغییرات داخلی قابل توجه در زمان طغیان

این تغییرات قابل توجه هستند اما از نظر داخلی مختل نیستند. بسیاری از تیم ها اکنون تحت عنوان Prabhakar Rakhavan راه می یابند: جستجو ، GEO ، تبلیغات ، تجارت و پرداخت. دیچلر و بیل آماده ، که هدایت تجارت را برعهده دارد ، گزارش خود را به راگاوان ادامه می دهند. اما این نشانگر تغییر در ساختار فعلی فعلی و بازگشت به شیوه ساماندهی امور در چندین سال پیش است. راغوان به نوبه خود مستقیماً به مدیرعامل گوگل ساندر پیچای گزارش می دهد.

این شرکت علاوه بر پیشبرد افراد بسیار ماهر که سالها در Google حضور داشته اند ، موقعیت خود را برای آنچه احساس می کند دوران جدیدی است – موقعیتی که شاهد رشد جدید و همچنین چالش های مداوم اجتماعی ، سیاسی و نظارتی در ایالات متحده است ، قرار می دهد. و در خارج از کشور

این ایمیل داخلی مدیرعامل ساندر پیچای است که تغییرات را اعلام می کند:

[Note about the info that follows: Given everything that’s going on in the world, I recognize this is not a great time to be making changes to how we work. Last week we started to roll out this announcement and then held it back out of respect for what our colleagues — most especially Black Googlers — are dealing with. In the course of preparing for these changes, we had to inform a number of people of our plans, and the news naturally began to filter out to more and more people. It’s important to me that Googlers hear about changes affecting their work in the right way, rather than through rumors or news stories. Since we did not think we could successfully hold back the news any longer, I am sharing this with you today.]

سلام به Googlers ،

مدتی است که فکر می کنم چگونه می توانیم صدای کاربر را با وضوح بیشتری وارد محصولات خود کنیم تا بتوانیم از آنها کمک بگیریم.

من فکر می کنم ما این کار را به خوبی در زمینه بحران کووید انجام دادیم و اطلاعات و تجربیات مفیدی را در میان بسیاری از محصولات و سطوح ارائه دادیم. در حالی که بسیاری از تیم های جداگانه در بخش های مختلف سفر کاربر مشغول به کار هستند ، از دید کاربر ، این فقط کمک Google است.

من می خواهم که هر تجربه کاربری اینگونه احساس کند و به این فکر کرده ام که چگونه می توانیم به بهترین شکل به آن دست یابیم. بنابراین ، هنگامی که بن و جن – که هر دو سال گذشته گوگل در گوگل خود را جشن گرفتند – اعلام کردند که آنها برای چالش های جدید آماده هستند ، من از این فرصت استفاده کردم تا در محصولات دانش پرچم دار ما تغییراتی ایجاد کرده و به آنها کمک کنم تا یکپارچه تر در کنار هم کار کنند.

اینجا تغییر می کند:

  • بن، پس از دو دهه ساخت و ساز فوق العاده از جستجوی سطح زمین ، به نقش جدیدی می پیوندیم که تلاشهای دیرینه ما برای یادگیری – در مناطقی مانند آموزش و هنر و فرهنگ – را با نزدیکتر به محصولات پرچمدار ما و تجربیات اصلی کاربر مرتبط کند. بن همواره علاقه جدی به نوآوری در آموزش و پرورش داشته است ، و ما از دیدن او در اینجا کار هیجان زده هستیم. بن همچنان یک مشاور و مشاور فنی در زمینه جستجو خواهد بود و همچنین در مورد محصولات و ابتکارات فنی مربوط به اولویتهای امور بشردوستانه ما با Google.org همکاری نزدیکی خواهد داشت.
  • جنبعد از 10 سال نقشه برداری در جهان و هدایت تیم های Geo برای کمک به محصولات ما ، یک چالش بزرگ و جدید را برای تیم های Core و Corp Eng به پیش می گیریم. دانش و تجربه محصول عمیق جن با تمرکز در زمینه های مهمی مانند حفظ حریم خصوصی ، او را برای هدایت این تیم ها مناسب می کند. این نقش به او این فرصت را می دهد تا سیستمهای cross-PA و cross-PA ما و تجربیات کاربر را بهبود ببخشد ، و همچنین تجربیات خوبی را به Google و توسعه دهندگان ارائه دهد. این حرکت نیز خواهد داد لوئیز زمان اضافی برای هدایت نقشه های فنی فنی ، تسریع در تصمیم گیری های متقابل PA ، و مدیریت سرمایه گذاری های مهندسی در سراسر شرکت. این بود بخش کلیدی وظیفه او هنگام تشکیل هسته یک سال پیش. لوئیز در هسته باقی می ماند و به جین گزارش می دهد ، و همچنان كه این سازمان همچنان در حال رشد است ، مأموریت دارد كه مأموریت هسته را دو چندان كند.
  • پراباکار برای هدایت جستجو و Geo قدم بر می یابیم ، با هدایت ارشد بن و جن مستقیماً به وی گزارش می شود. برای حمایت از Prabhakar در این تلاش ها ، جری برای رهبری سازمان تبلیغات گام بر می دارد. Prabhakar همچنین مدیریت تجارت (به رهبری آن) را ادامه خواهد داد بیل) و پرداخت / NBU (به رهبری سزار)با مشاهده محصول متمرکز ، تلاشهای محصول دانش ما را متمرکز می کند. از نظر پراباکار ، این نقش جدید تجربیات وی را با جستجوی محاصره کامل به ارمغان می آورد. او بیش از دو دهه از وسواس بیشتر در مورد الگوریتم ها و رتبه بندی صرف کرده است ، و ارتباط وی با جستجوی Google پیش بینی می شود … Google. وی متنی بنیادی را در زمینه جستجو منتشر کرد و سپس به رهبری تیم های جستجو در IBM و Yahoo ادامه داد. وی در سال 2012 به Google پیوست و – پیش از نقش فعلی خود – با تیم هایی در Research ، Geo و Google Apps همکاری کرد. عضو آکادمی ملی مهندسی ، پراباکار یکی از معتبرترین ذهنیت مهندسی در حوزه ما است. تجربه او در زمینه کار در بسیاری از مناطق محصول ما ، به او لنز مناسبی را می دهد تا درزهای بین آنها را پیدا کند.
مطالب مرتبط  مشکلی در طرز فکر "محتوای ساخت یافته" وجود دارد

برای بسیاری از شما این تغییرات کاملاً کم احساس خواهد شد. برای دیگران ، آنها ممکن است از نظر شخصیتی اهمیت بیشتری داشته باشند ، فکر می کنم همیشه خوب است که رهبران این نوع تحرک شغلی را پذیرا باشند زیرا این امر به ایجاد دیدگاه های تازه برای تیم های ما کمک می کند. من می دانم که هرگونه تغییر در حال حاضر ممکن است دشوارتر باشد در هر زمانی که همه چیز در خارج از Google نیز احساس عدم اطمینان کند ، بنابراین لطفاً ابتدا از خود مراقبت کنید. مدیران و رهبران شما برای پشتیبانی از شما و پاسخ به هر سؤال در آنجا خواهند بود.

در ضمن ، لطفاً برای تبریک به همه رهبرانی که از فرصت های جدید استفاده می کنند ، به من بپیوندید. منتظر همکاری در نقش های جدید خود هستیم!

پستی که گوگل Prabhakar Rakhavan را برای هدایت جستجو تبلیغ می کند ، جانشین بن گومس برای اولین بار در Land Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top