گوگل DeepRank را در اکتبر 2019 راه اندازی کرد: DeepRank BERT است

thumbnail

دو هفته پیش ، گوگل یک فیلم عالی (همانطور که در خبرنامه خود ذکر کردیم) درباره نحوه کار جستجو منتشر کرد. توصیه می کنیم حتماً آن را تماشا کنید. یک قسمت از آن ویدئو از راه اندازی BERT توسط گوگل است که از آن با عنوان پروژه DeepRank یاد می شود.

DeepRank زنده است. برای اینکه روشن شود ، DeepRank “تأیید راه اندازی” را از Google دریافت کرده و از اکتبر 2019 در جستجوی Google فعال است. سخنگوی Google امروز با ما تأیید کرد ، “DeepRank نام کد داخلی برای راه اندازی BERT بود که ما در اکتبر 2019 اعلام کردیم.”

بنابراین هنگامی که BERT در اکتبر 2019 راه اندازی شد ، DeepRank راه اندازی شد. DeepRank و BERT همان چیز هستند. در حقیقت ، DeepRank به مقاله 2017 گوگل ارجاع داده می شود.

مطالب مرتبط  برای بهتر جستجوگرها ، تمام تخم مرغهای خود را در سبد SEO قرار ندهید

DeepRank کاملاً زنده است. در حالی که DeepRank / BERT در ابتدا برای 10٪ از جستجوها راه اندازی شد ، اما سال بعد BERT تقریباً در همه درخواست ها استفاده می شود. بنابراین DeepRank فقط زنده نیست ، بلکه تقریباً برای هر جستجوی جستجوگر انجام می شود.

فیلم: این فیلم است ، بحث پیرامون DeepRank ، یعنی BERT از حدود 42 دقیقه با شروع فیلم شروع می شود. اما توجه داشته باشید ، طبق گفته سخنگوی Google ، این فیلم قبل از COVID ضبط شده است. همچنین ، می توانید در این فیلم ذکر کنید که DeepRank (با نام مستعار BERT) تأیید راه اندازی را دریافت کرده و همانطور که می دانید اکتبر 2019 به طور مستقیم اجرا شد.

مطالب مرتبط  SEL 20200904

این ویدیو است:

چرا اهمیت می دهیم برخی گزارش ها حاکی از آن است که مورد جدیدی به نام DeepRank در گوگل در دست تولید است و در برخی مواقع پخش زنده خواهد شد. این نادرست است. DeepRank بیش از یک سال است که زنده است و ثابت شده است که برای گوگل بسیار خوب کار می کند.

دانستن جدول زمانی و راه اندازی می تواند گاهی اوقات به جستجوگران و بازاریابان در درک روند و تغییرات در Google کمک کند. گرچه به احتمال زیاد نمی توانید برای BERT بهینه سازی کنید ، معروف به DeepRank ، دانستن زمان راه اندازی آن یک نقطه مرجع مهم است.

نوشته گوگل DeepRank را در اکتبر 2019 راه اندازی کرد: DeepRank BERT است اولین بار در موتور جستجوگر Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top