گوگل گزارش گزارش مسئله امنیتی را در نادرست کنسول ارائه داده است

thumbnail

بیایید بگوییم سایت شما توسط جستجوی Google پرچم گذاری شده است که دارای مشکل امنیتی است ، چه بدافزار باشد و چه بسا سایت شما هک شده باشد. اگر فکر می کنید گوگل به اشتباه سایت شما را از داشتن چنین مسئله امنیتی تشخیص داده است ، گوگل در حال آزمایش ویژگی است.

اعلامیه Google در ادامه گفت: “ما در حال خلبانی سیستم جدید گزارش دهی با مسائل امنیتی هستیم.” توییتر. دکمه جدید “گزارش یک مسئله امنیتی” در صفحه راهنمای مشکلات امنیتی وجود دارد که در آن صاحبان سایت می توانند موارد مثبت کاذب را گزارش کنند یا درخواست تجدید نظر در مورد مسئله امنیتی کنند.

مطالب مرتبط  گوگل رفع این مشکل را با نمایه سازی نظرات Disqus تأیید کرده است

به نظر می رسد در اینجا دکمه صفحه نمایش از دکمه وجود دارد:

ممکن است برای شما کار نکند. اکنون این تست شده است و ممکن است این ویژگی برای شما مؤثر نباشد. گوگل گفت: “این ابزار گزارشگری در حال حاضر فقط در دسترس کسانی است که از صفحات راهنمای انگلیسی زبان می آیند.” همچنین برای این کار باید وارد کنسول جستجوی Google شوید.

مطالب مرتبط  20201117 SEL مختصر

چرا اهمیت می دهیم خوب ، به یاد داشته باشید که زمانی که این سایت ، موتور جستجوگر زمین ، به اشتباه اشتباه از Google حذف شد؟ سخنگوی گوگل گفت: “این یک مورد بود که سیستم ما سایت را به دلیل هک شدن سایت اشتباه کرد.” اما ، گوگل باید توجه کرد و مدت کوتاهی طول کشید تا سایت در جستجوی گوگل بازگردد. این ویژگی به سایت هایی کمک می کند که در معرض یا دسترسی بیشتری به Google نباشند تا امیدوارم سریعتر مسئله را اصلاح کنند و بدین ترتیب هرگونه ترافیک گمشده Google را بخاطر یک مسئله امنیتی مثبت کاذب کاهش دهند.

The post گوگل تست گزارش امنیت مثبت کاذب در کنسول جستجو را برای اولین بار در موتور موتور جستجو نشان داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top