گوگل گزارش جدید آمار خزیدن را در Search Console راه اندازی می کند

thumbnail

گوگل از راه اندازی گزارش جدید آمار خزیدن در کنسول جستجوی گوگل خبر داده است.

ممکن است از اینجا بتوانید به این گزارش دسترسی پیدا کنید اما به خاطر داشته باشید Google اکنون این مورد را ارائه می دهد و ممکن است خطایی برای شما ایجاد کند.

چه خبر. گوگل گفت که این گزارش جدید پیدا کردن مشکلات مربوط به خزیدن Google را برای توسعه دهندگان ، مدیران سایت ، سئوکاران و غیره آسان می کند. آنچه جدید است:

  1. تعداد کل درخواستها بر اساس کد پاسخ ، نوع پرونده خزیده ، هدف خزنده و نوع Googlebot گروه بندی شده است.
  2. اطلاعات دقیق در مورد وضعیت میزبان
  3. مثالهای URL برای نشان دادن درخواست در سایت شما
  4. خلاصه ای جامع از ویژگی های دارای چندین میزبان و پشتیبانی از خصوصیات دامنه

گزارش جدید آمار خزیدن. این نمودار جدید آمار خزیدن شما را در طول زمان نشان می دهد ، کل درخواست های خزنده را در یک بازه زمانی یا روز ، کل داده های بارگیری شده و میانگین زمان پاسخ به شما نشان می دهد.

مطالب مرتبط  کلمات کلیدی در دامنه های سطح بالا عمومی به شما در رتبه بندی بهتر کمک نمی کنند

Google همچنین راهی برای تجزیه آن به “داده های خزیدن گروه بندی شده” دارد. این گزارش اطلاعات مربوط به درخواستهای خزنده را بر اساس این گروهها ارائه می دهد:

مسائل میزبانی نیز با این گزارش کشف می شود. بنابراین Google می تواند به شما نشان دهد که چرا در دسترسی به سایت شما با مشکل روبرو شده است. Google گفت: “جزئیات وضعیت میزبان در گزارش به شما امکان می دهد در 90 روز گذشته میزان دسترسی کلی سایت خود به Google را بررسی کنید.” و برای ویژگی های دامنه با چندین میزبان ، می توانید وضعیت میزبان را برای هر یک از میزبان های برتر ارائه شده در نمای خلاصه گزارش بررسی کنید.

مطالب مرتبط  SEL 20200424

چرا اهمیت می دهیم Google سالهاست که از گزارش آمار خزنده قدیمی پشتیبانی می کند و با کنسول جستجوی جدید Google در اینجا ، Google هنوز این ویژگی را منتقل نکرده است. نه تنها واقعاً از نظر گزارشات بهبود یافته است ، بلکه داده های مفید و مفیدی را نیز در اختیار ما قرار داده است که می توان از آنها در هنگام رفع اشکال مشکلات خزیدن استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش ، به این سند راهنما مراجعه کنید.

این پست که Google گزارش جدید آمار خزیدن را در Search Console راه اندازی می کند اولین بار در Search Engine Land ظاهر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top